Jump to content
Türk Anime TV Forum

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor     

 1. Geçen Saat
 2. Orochimaru vs Danzo

  Bu iki karakterin kapışmasını çok merak etmişimdir.Hali hazırda Orochimaru , Hashirama'nın genlerini kısmen Danzo'ya nakletmişti ve aralarında bir bağ bulunmaktaydı Tobi'nin deyimiyle.İlk olarak Orochimaru'ya geleyim -- - Efsanevi 3 sanninden biridir, bu lakabı ninja savaşlarından birinde Hanzo ile dövüşürken almıştır- Dünyanın bilinmeyenlerini araştıran bilim adamıdır kendisi- Yılan jutsularına sahiptir ve beyaz yılanında epey ilerleme kaydetmiştir.- 2.hokage olan Tobirama'nın bulduğu yasaklı jutsu '' Edo Tensei'' tekniğini ilerleten adamdır.- 4 kuyruklu ile savaşırken bijuu dama'yı bile '' Zırh kalkanıyla '' önlemiş ve 4 kuyrukluyla kolaylıkla mücadeleye girmiştir.- Ağzından çıkan yılanların içinde kılıçlar çıkartıp saldırabilir, kılıçta kullanmaktadır.- Ayrıca vücut derisini tekrardan inşa edip yenilenebilir- Kuchiyose ile ( Dev Yılan ) çağırabilir- 3.Hokage Sarutobi'yi öldürmüştür, tabi yaşlılığınada vurgu yapmıştır '' Belki 10 yıl önce olsaydı beni öldürebilirdin '' demiştir.Danzo'ya gelelim ikinci olarak ;- '' Anbu Kök ''başındaki kişidir- Kollarında 10 sharingan ve birde gözünde Uchiha Shusui'nin gözü bulunmaktadır. - Yukarıdada açıkladığım üzere 1.hokagenin genlerine sahiptir, ama tamı tamına kontrol edemediğini Tobi söylemiştir.- İzanagi adlı en uç seviyedeki yasaklı tekniklerden birini kullanmaktadır ve bunu 10 gözüne uyarlamıştır. Her gözünü 1'er dakka aralıklarla kullanarak '' Kendine İlüzyon yapıp ölmediğine inandırmaktan geçmiştir bu teknik '' . Sasuke'nin Susanoo su tarafından defalarca öldürülmesine rağmen aslında kendisini öldürülmediğine inandırarak bu teknik sayesinde Sasuke'yi epey hırpalamıştır.- Çağırma jutsusu ile dev Mamut çağırmaktadır- Rüzgar ( Fuuton ) elementi kullanıp güçlü rüzgar saldırıları yapabilir- Taijutsuda da kendini göstermiştir ( Karin'e vurduğu hızlı tekme ile yerin dibine çok sert bir darbe indirmiştir )- Zamanında 3.hokage olan Sarutobi ile hokagelik savaşı yapmış ve kaybetmiştir.- Son anda kendini feda ederek Tobi ve Sasuke'yi öldürmeyi hedeflemiş ama başarısız olmuştur, Tobinin'de deyimiyle '' Son anda kurtulduk, ölebilirdik '' demiştir. https://youtu.be/Bk2Ya0Sh7BU https://youtu.be/6akr7hJ9yaQ Evet arkadaşlar bu iki üst seviye ninjanın dövüşü ne olur ?
 3. Bu Animeyi İzledin mi?

  Hayır. Yosuga no Sora?
 4. Spoiler

   

  Aksiyon büyük

 5. Doğum Günü Kutlama Bölümü

  @Ancaks nice mutlu güzel yıllara
 6. Black Clover (TV) (Yeni Proje)

  Ahh ahh ne zaman boş vakit bulup izleyeceğim ben eline sağlık takipteyim :)
 7. Bugün
 8. ( 12 / 12 ) Active Raid: Kidou Kyoushuushitsu Dai Hachi Gakari

  teşekkürler
 9. Doğum Günü Kutlama Bölümü

  Ay biraz gecikmeli oldu ama çok teşekkür ederim :)
 10. Selam, Anime Severler

  Hoşgeldin keyifli forumlar :)
 11. ( 09 / 12 ) Kakegurui

  Emeğinize şimdiden sağlık
 12. ( 24 / 24 ) Garo: Honoo no Kokuin

  teşekkürler
 13. Assassination Classroom 365 Days

  Assassination Classroom 365 Days çevirisini mümkünse yapabilir misiniz
 14. Bleach FC

  Forum genel itibariyle bile can çekişirken fc'de etkinlik olayı zor :P
 15. TAÇE Çevirmen Alımları

  Şansımı denemek istiyorum
 16. Bleach FC

  @quincy Yapalım yine bir etkinlik, katılan olur elbet :D canlandıralım fc'yi :D
 17. ( 09 / 12 ) Saiyuuki Reload Blast

  teşekkürler
 18. ( 07 / 12 ) Nana Maru San Batsu

  teşekkürler
 19. Dün
 20. ( 02 / ?? ) Shoukoku no Altair

  teşekkürler
 21. Bleach FC

  Bunu yaptığımızı bile unutmuşum. Ağlattın gece gece @Dj Morphosis :((
 22. HaikuremaSubs

  Dj-morphosis'in dediklerine katılmaları beraber, kolay gelsin diyorum
 23. HaikuremaSubs

  Doğrusu birçok fansub kurulmakta, bunun yerine aktif ve anlaşabileceğin bir fansuba katılıp daha verimli bir çalışmalar elde edebilirsiniz, hem sen yorulmazsın hem işin hafifler. Tabii yine sana kalmış bir durum, Eline sağlık şimdiden, umarım çokçana güzel seriler çevirirsin. Başarılar!
 24. HaikuremaSubs

  Her ne kadar acemi veya yeni olmanın bir önemi olduğunu düşünmüyorum bu sektörde çalışan yeterli kadroya sahip değiliz ülkemizde bana göre diğer ülkelere kıyasla. Bu yüzden bu alanda her çalışma yapan birey/kadro desteklenmeli ve saygı görmelidir. Başarılarının devamını dileyerek konuya ilk yorumu bırakıyorum.
 25. Ecchi FC [+18]

  İmzayı yaptığımdan bu yana kaç ay geçti ya :D burası bile çok boş kalmış. Her gün günlük paylaşım olurdu, gerçi sırf fc için paylaşırdım :D
 26. Doğum Günü Kutlama Bölümü

  @Estable Nice Mutlu Senelere
 1. Daha fazla aktivite göster
×