Jump to content

Dizi Tavsiyeleri

Aksamov

Önerilen İletiler

Oooo yabancı dizimi verin bana B) Bende bunların çoğunu izlemişimdir :) Benim izlediklerim;

1.(X-Files bütün seriyi bitirmişimdir hatta filmini bile izlemiştim :) )

2.Heroes

3.LOST (Bundada biyerden sonra iyice bozdukları için bırakmıştım :) )

4.House (Bunun gibi doktor yok :D )

5.Super Naturel En sevdiğimdir B)

6.Small Ville

7.Doctor Who

8.Kyle XY (bunada biraz bakmışlığım vardır :) )

9.Chuck

10.Spartacus

11.Walking Dead ( Bunun dizisi çıkmadan önce çizgiromanını okumuştum :lol: )

12.Fringe

13.The vampire Diares (1. sezonunu izledim sadece ama güzel bir seri :) )

14.Arrow (henüz yeni başladım ama Aksamov'un dediği gibi seneryosu biraz klasik, ama dövüş sahneleri izlenmeye değer B) )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 158
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1 - Game of Thrones   2 - Vikings   3 - Supernatural   4 - Fringe   5 - Spartacus (1 - 2 - 3)   6 - The Mentalist   7 - Two and a Half Man (Charlie Sheen gidince bıraktım.)   8 - The Walking Dead   9

game of thrones   

Merhabalar, Efenim, ben şahsen, bizim yerli dizilerden hiç haz etmem. " Fatmagül'ün Suçu Ne?", "Adını Feriha Koydum", "Yaprak Dökümü" vesayre vesayre.. Hepsi aynı kalıptan çıkmışcasına, konuları ya

Posted Images

Oooo yabancı dizimi verin bana B) Bende bunların çoğunu izlemişimdir :) Benim izlediklerim;

1.(X-Files bütün seriyi bitirmişimdir hatta filmini bile izlemiştim :) )

2.Heroes

3.LOST (Bundada biyerden sonra iyice bozdukları için bırakmıştım :) )

4.House (Bunun gibi doktor yok)

5.Super Naturel En sevdiğimdir

6.Small Ville

7.Doctor Who

8.Kyle XY (bunada biraz bakmışlığım vardır :) )

9.Chuck

10.Spartacus

11.Walking Dead ( Bunun dizisi çıkmadan önce çizgiromanını okumuştum :lol: )

12.Fringe

13.The vampire Diares (1. sezonunu izledim sadece ama güzel bir seri)

14.Arrow (henüz yeni başladım ama Aksamov'un dediği gibi seneryosu biraz klasik, ama dövüş sahneleri izlenmeye değer B) )

Ya PB izlememissin daha, bırak simdi Arrow'u, beklesin bi süre ^_^

Kartalyegt, Dexter 1. sırayı hakediyormu ya :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tabiki hak ediyor bir seriyi her yönüyle kıyaslaman lazım ilk 10 yapıyorsan o mükemel oyunculuk hele şu son 2 sezon müthiş bir seri kendini hiç bozmayan gidişatı bozulmayan tek seri diye bilirim hele heroes süpernatural kendini bozan serilerden zaten süpernatural bu reytingle nasıl devam ediyor hayret doğrusu GOT ise oyuncu kalitesi yeter diye bilirim sherlock 1. seçerdim ama kitaptan olan serileri ve filmden sonra diziyse hele bir antipati oluşuyor bende house da güzel bir seriydi fantastik olmamasına rağmen izledim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tabiki hak ediyor bir seriyi her yönüyle kıyaslaman lazım ilk 10 yapıyorsan o mükemel oyunculuk hele şu son 2 sezon müthiş bir seri kendini hiç bozmayan gidişatı bozulmayan tek seri diye bilirim hele heroes süpernatural kendini bozan serilerden zaten süpernatural bu reytingle nasıl devam ediyor hayret doğrusu GOT ise oyuncu kalitesi yeter diye bilirim sherlock 1. seçerdim ama kitaptan olan serileri ve filmden sonra diziyse hele bir antipati oluşuyor bende house da güzel bir seriydi fantastik olmamasına rağmen izledim

House konusu nedir? Çok önerdiler de, fırsat bulamadım bir türlü.

Game of Thrones benim moralimi bozmuştu <_<

Sean Bean için başlamıştım.Gene Sean Bean'in değişmez kaderi ile ilk sezon bittiydi...

Neyse spoiler vermiyim seyretmemiş olanlara...

Ps: Herkes Arrow'u seyretmiş bende mi başlasam ki :blink:

Marvell filmleri gibi bisi mübarek, güzeldir de artık bayıyor bu tip senaryolar -_- Ha benim hoşuma gidiyor diyorsan sen bilirsin tabii :)

GOT da moralini bozan nedir ya? :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

House konusu nedir? Çok önerdiler de, fırsat bulamadım bir türlü.

Marvell filmleri gibi bisi mübarek, güzeldir de artık bayıyor bu tip senaryolar -_- Ha benim hoşuma gidiyor diyorsan sen bilirsin tabii :)

GOT da moralini bozan nedir ya? :)

Hmm öyle diyorsun...En azından fikir almak için 1-2 bölümüne bakıp öyle karar veririm...

GOT seyrettiysen söyliyim ,yoksa spoiler vermiş olurum.Zaten o seride ağzını açsan spoiler konusu oluyor nerdeyse ^_^

Ps:House Md seyretmedin mi ? Adam Kingdir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gota hani tahmin etmediğimiz biri ölüyor ya ilk sezonda başrol zanetiğimiz hatta :D

house konusunu sormana gerek yoktu google yardımcı olurdu :D

özetleyecek olursam kimsenin tedavi edemediği hastalıkları tedavi eden bir doktor var bu doktor çocuk gibi sürekli bela yaratıyor yasaları pek takmıyor bunun yüzünden dünyanın sayılı doktorlarından olmasına rağmen hiçbir hastane bunu istemiyor tam bir dahi bu arada eğlenceli bir tip diye bilirim :D

bunu bir arkadaşı olan kadın doktor var özel klinik işletiyor ama bildiğimiz klinik gibi değil baya lüks büyük bir yer bu tam işkolik olan bir kadın house ile baş edebileceğini zanedip işe alıyor bunun ekibi var işte çırak gibi düşüne bilirsin çok yetenekli doktorlar olsa da house bunlara eziqliyor bu adam her konu da uzman sayılır dediğim gibi kimsenin çare bulamadığı hastalıklarla ilgileniyor ama hoşuna gitmeyen olursa kabul etmiyor kendisi seçim yapıyor yani hastasına da eziyet eden biri hasta yakınları ile muhatap bile olmuyor asistanlarını gönderiyor sherlock'un doktor hali birde bunu wilson diye bir arkadaşı var kanser konusunda yine dünyanın tanınmış isimlerinden tek arkadaşı diye biliriz house zor da olsa tek katlana bilen sherlock holmes ve doctor watson gibi düşüne bilirsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gota hani tahmin etmediğimiz biri ölüyor ya ilk sezonda başrol zanetiğimiz hatta :D

özetleyecek olursam kimsenin tedavi edemediği hastalıkları tedavi eden bir doktor var bu doktor çocuk gibi sürekli bela yaratıyor yasaları pek takmıyor bunun yüzünden dünyanın sayılı doktorlarından olmasına rağmen hiçbir hastane bunu istemiyor tam bir dahi bu arada eğlenceli bir tip diye bilirim :D

bunu bir arkadaşı olan kadın doktor var özel klinik işletiyor ama bildiğimiz klinik gibi değil baya lüks büyük bir yer bu tam işkolik olan bir kadın house ile baş edebileceğini zanedip işe alıyor bunun ekibi var işte çırak gibi düşüne bilirsin çok yetenekli doktorlar olsa da house bunlara eziqliyor bu adam her konu da uzman sayılır dediğim gibi kimsenin çare bulamadığı hastalıklarla ilgileniyor ama hoşuna gitmeyen olursa kabul etmiyor kendisi seçim yapıyor yani hastasına da eziyet eden biri hasta yakınları ile muhatap bile olmuyor asistanlarını gönderiyor sherlock'un doktor hali birde bunu wilson diye bir arkadaşı var kanser konusunda yine dünyanın tanınmış isimlerinden tek arkadaşı diye biliriz house zor da olsa tek katlana bilen sherlock holmes ve doctor watson gibi düşüne bilirsin

Vay anam vay :) İndirmeye başlayayım ben :)

GOT'da malum kişinin ölümü eyi oldu bana sorarsanız, odun gibi herifin tekiydi :) Garip zevkleri olan, sıkıcı, kuralcı, soğuk...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben spoiler vermiyim dedim.Yapıştırmışın Spoilerı :D

Neyse Diziyi izledikten sonra birde kitaplarını okudum.Offf offf uzatırlarsa çok kötü olacak.Sean Bean de hep öldürüyorlar...

Bknz:Lord Of The Rings...

House gelince sadece otur ve seyret ;) Sonrada git Show Tv ye Doktorları yayınlatıyorlar diye dava aç -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.