Jump to content

Hangi bankai daha iyi ?

phoenix40

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

toshironunki cok iyi bence ama biraz daha gelistirmesi lazim :)

Ben de Kira'nın bankaisinden ürperirdim. :ph34r:  "Bu Bankai bende olsa demire vurur, hurdacıya verirdim. Zengin olurdum." diyen vatandaşı görünce tüm ürperişim uçtu. :D  :unsure: Ryujin Cakka! Senbon

arkadaslar sizce en iyi bankai kimin

Animede ki bankaisi gereksidi ama mangadakini gördüysen bence iyilerden birisi :)

Bana göre en iyi bankai İchigonun.Fiziksel gücü arttırıyo.Ve daha tamamlanmış bi bankai değildi.Yeni özellikler bekliyorum ^_^

Cık sadece animesinde gördüğüm zabimaruyu yorumladım bende :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kurotsuchi Mayurinin kisi bomba bence :D O adamdan zaten normal birşey beklenmiyor :ph34r:

Gin'nin ki de tam suikastçilere uygun ha.Otur yerinde Bankai de kovalasın gitsin :D

PS: En gereksizde Renjinin ki bence :ph34r:

gereksiz olabilir. ama napsın şimdi acemilik dönemine denk gelmiş onun shikai ve bankaisi... kalfalık ve ustalık dönemindekiler çok ii diye Renji'nin suçu mu şimdi...? 

Zanka no Tachi ve Senbonzakura Kageyoshi 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gereksiz olabilir. ama napsın şimdi acemilik dönemine denk gelmiş onun shikai ve bankaisi... kalfalık ve ustalık dönemindekiler çok ii diye Renji'nin suçu mu şimdi...? 

Zanka no Tachi ve Senbonzakura Kageyoshi 

Şimdi İkkaku ( Kel sanırsam ) onunksi bomba ama :D

Shikayi olarakda ismini unuttuğum bir adam vardı.Her kılıç darbesinde katlanıyordu ağırlığı mesela onun shikayisi bomba bana göre :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi İkkaku ( Kel sanırsam ) onunksi bomba ama :D

Shikayi olarakda ismini unuttuğum bir adam vardı.Her kılıç darbesinde katlanıyordu ağırlığı mesela onun shikayisi bomba bana göre :)

ginnin yani 3 takımın temeni kira ercan abi senin dediğin oda baya tehlikeli ( nedense isimini söliynce korku saldım ercandı demi :D ismin )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.