Jump to content

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 379
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yenilenmektedir (10 Mart 2015) Sinon aşkım: http://forum.turkanime.tv/topic/10705-sinon-gun-gale-online-karakter-tan%C4%B1t%C4%B1mspoiler/ Kurucu: Kaxell Sinon VIP Fan Club: Centılboy :cheer1-onio

Durun kız olması konusunda spoiler vereyim:

Buda Sinan;

En fazla bu kadar buldum,neyse gelmesini beklemekten sıkıldım diyip geççem

Hafta sonu Jackpot :D

tumblr_n5aa44pNxG1rl17a1o1_500.jpg

tumblr_n3yl3ihoy21smeuato1_500.jpg

tumblr_n3sq5lny6v1trxu1ao1_500.jpg

tumblr_n2do9tO2Zl1t3attto1_500.jpg

tumblr_n1nnqeitZq1tqn0abo2_1280.jpgtumblr_n1b4vssCFw1sjc9ayo1_500.jpgtumblr_n1649arK2p1t3attto1_500.jpg

tumblr_n0wqzu91lP1ruqmh0o1_500.jpgtumblr_n0w74mreXn1sw97n2o1_500.jpgtumblr_mzshmlJUrW1s2hh33o1_500.jpg

tumblr_mzi672eLX31ryeidjo1_500.png

tumblr_mz9yn9JeuC1toilf5o1_500.jpg

tumblr_myp099Mxvc1r77pe2o1_500.jpg

Yok artık! Yorum spoiler içericek istemezsen açma spoilersız versiyonunu yazıyım. :)

Sinon'un Sao'daki okçu halini nerden nasıl buldun :D Ben bile site site sörfleyip göremedim onu, hemde sanki animeden bir görüntü koparmışlar gibi. )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok artık! Yorum spoiler içericek istemezsen açma spoilersız versiyonunu yazıyım. :)

Sinon'un Sao'daki okçu halini nerden nasıl buldun :D Ben bile site site sörfleyip göremedim onu, hemde sanki animeden bir görüntü koparmışlar gibi. )

Gizli kaynaklardan  :ph34r: (tumblr :P (en derinlerde vardı birkaçtane))

(Konu dağılmasın yalnız,ilk bölümü geldikten sonra ne resimler çıkçak piyasaya acep :D)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gizli kaynaklardan  :ph34r: (tumblr :P (en derinlerde vardı birkaçtane))

(Konu dağılmasın yalnız,ilk bölümü geldikten sonra ne resimler çıkçak piyasaya acep :D)

Vay be şimdi genel bir araştırma yapıp sinonun bütün kirli çamaşırlarını ortaya dökeyim. :)

(Sinon'dan konuşuyoruz konu ile ilgili bişey olmaz :D)

Bu arada http://www.amazon.com/Sword-Art-Online-1-Aincrad/dp/0316371246/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1399743773&sr=8-1&keywords=sao şunu aldım. İlk kitabın legal ingilizce versyonu :) 20 dolar tuttu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vay be şimdi genel bir araştırma yapıp sinonun bütün kirli çamaşırlarını ortaya dökeyim. :)

(Sinon'dan konuşuyoruz konu ile ilgili bişey olmaz :D)

Bu arada http://www.amazon.com/Sword-Art-Online-1-Aincrad/dp/0316371246/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1399743773&sr=8-1&keywords=sao şunu aldım. İlk kitabın legal ingilizce versyonu :) 20 dolar tuttu.

Net te free sinin bulurum ya,Türk kafası :D

Spoilera bak 

Sinon SAO da da vardı di mi,bi daha izlemek zorunda kalcam sanırım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Yeni Haber! 

Teaser vidyosuyla beraber çıkış tarihi 5.07.2014 olarak açıklandı! Aynı zamanda bir gün öncesine de (04.07.2014)  Anime Expo'da ön gösterim yapılacak!

(Kaynak:http://forum.turkanime.tv/topic/10271-sword-art-online-2-videosu-geldi/)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zaten anime karakterleri için saç çizimi erkek-kız ayrımı için çok önemlidir kalkıp baş karakteri uzun saçlı çizmek nedir ya ? Resmen farklılık yapayım derken saçmalamak  -_-  açıkça kıza benzemiş işte :blink: . ayrıca SAO nun altın cazibesi Krito-Asuna ilişkisidir. Kalkıp Asuna'yı geri plana atarak yeni karakteri öne çıkaracaksa demek ki kurguya güveniyor yazar. Kurgusu SAO I 'in en az iki katı daha sağlam olmazsa malesef SAO severler olarak hayal kırıklığı yaşayacağız gibi geliyor. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.