Jump to content

ANİME KOMEDİ 17.05.2014 (5) (hüzünlü hafta)

DHspark

Önerilen İletiler

Arkadaşlar geçen haftadan sarkan ANİME KOMEDİ çalışmaları hazır. Bu hafta sonu yayınlamayı düşünüyordum. Ama hafta içi ülkemizin Manisa/Soma ilçesinde gerçekleşen üzücü olaylardan dolayı bu hafta komedi çalışmaları yayınlamayı doğru bulmadım. Soma ile ilgili ufak bir çalışma hazırladım, onu paylaşıyorum. ANİME KOMEDİ'ye bir hafta ara veriyorum. Gelecek hafta daha çok paylaşımla burada olacağım. Bunun yanında bugün yeni hazırladığım logoyu paylaşacağım.

Soma'da hayatını kaybeden insanlarımıza Allah'tan rahmet , yakınları için başsağlığı ve sabır diliyorum.. Umarım yaşadıklarımızdan dersler çıkarırız ve en çok insana kıymet veririz. Ne zaman ki en çok insana kıymet verirsek o zaman ülkemiz yaşamak için mükemmel bir yer olur. Temennim bu yöndedir.

-BİR İNSAN YÜZBİN TON KÖMÜRDEN ÇOK DAHA FAZLA KIYMETLİDİR-

XW6DA3.png

Arkadaşlar geçen logomun üzerinde çok çalışamamıştım. TürkAnime.TV'nin logosundaki küçük, şirin kızdan esinlenerek onun daha büyük (ortaokul çağı diyebiliriz) bir halini yaptım (yardımları için Bedri(Quincy)Burhan başkana -kendisi Bleach FC nin yakışıklı başkanıdır- teşekkür edrim)

nPlkGR.png

Bu da yeni logom

7m6OGN.png

NOT: Burdan TürkAnime.TV yetkililerine; bu kız ortaokul da millete göz kırpmaya başlamış, lisede bunun önünü hiç alamazsınız söyleyeyim. -_-

ANİME KOMEDİ'yi takip eden herkese teşekkürler...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar geçen haftadan sarkan ANİME KOMEDİ çalışmaları hazır. Bu hafta sonu yayınlamayı düşünüyordum. Ama hafta içi ülkemizin Manisa/Soma ilçesinde gerçekleşen üzücü olaylardan dolayı bu hafta kome

teşekkürler, umarım böyle felaketler ülkemizde bir daha yaşanmaz.   bende türkanime.tv nin logosundaki kıza taktım kafayı dönüp dolaşıp onu çiziyorum. daha çok çizeceğim çok planlarım var onun üzerin

Soma için komedi yayınlamamanı takdir ediyorum.   Not: Göz kırpmayamı başlamış??! Bir kız kardeş abisi olarak bu duruma sessiz kalamayacağım hizaya getirme hazırlıklarını başlatmak lazım :D. Ben bile

• Forum Admin

Soma için komedi yayınlamamanı takdir ediyorum.

Not: Göz kırpmayamı başlamış??! Bir kız kardeş abisi olarak bu duruma sessiz kalamayacağım hizaya getirme hazırlıklarını başlatmak lazım :D. Ben bile bu kadar ateşlendiysem, Şuayip Abi'nin (masqu3) kulağına giderse kan dökülür :D.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok duyarlısın bencede iyi yapmışsın  ölü sayısı 300 geçti sanırım umarım bu bi ders olurda bu kazalar bi daha yaşanmaz 

Soma için komedi yayınlamamanı takdir ediyorum.

Not: Göz kırpmayamı başlamış??! Bir kız kardeş abisi olarak bu duruma sessiz kalamayacağım hizaya getirme hazırlıklarını başlatmak lazım :D. Ben bile bu kadar ateşlendiysem, Şuayip Abi'nin (masqu3) kulağına giderse kan dökülür :D.

teşekkürler, umarım böyle felaketler ülkemizde bir daha yaşanmaz.

bende türkanime.tv nin logosundaki kıza taktım kafayı dönüp dolaşıp onu çiziyorum. daha çok çizeceğim çok planlarım var onun üzerinde :) Ama yetkililer olarak bir azarlayın bence böyle göz kırpmalar falan sonra TürkAnimeye laf getirir -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

duyarlılığından dolayı teşekkür ediyorum

Bu davranışını gerçekten takdir ediyorum.Zaten gülecek ve eğlenecek havada değildik.Ayrıca verdiğin mesajın dikkate alınmasını umuyorum.

Yine en iyisisin ne diyim.

(Yalnız o Türk Anime kızının liseli versiyonunuda yapsan tadından yenmez. ^^) 

Kesinlikle çok düşüncelisin. Takdir ve teşekkürlerimi sunarım. 

hepinize teşekkürler, umarım bir daha ülkece böyle üzüntüler yaşamayız.. böyle bir haftada komedi paylaşımı yapmayı doğru bulmadım gerçekten.

Kaxell : Liseli halide olacak daha farklı halleride çalışmalara şimdiden başladım.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.