Jump to content

Önerilen İletiler

Arkadaşlar, geçenlerde bir çalışmam için TürkAnime.TV sitesinde ve forumunda bulunan logoya ihtiyacım oldu. Ama teknik bir sorundan dolayı logonun orjinali silinmişti. Bende yeni bir tane yapayım dedim, yaparken düzgün bir şey yapayım da kullanmak isteyenlerde faydalansın dedim. Haber editörleri haber sunarken, AMV lerinizde, FF çalışmalarınızda veya farklı çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Umarım faydalı olur.

Orjinalinin dışında kendi tasarladığım logolarıda paylaşıyorum.

Orjinal Logo (Yazılı)

rL1ElB.png

Orginal Logo (Yazısız)

6RNdJE.png

Beni klasik kesmez daha modern birşeyler olsa diyenler

59ybDD.png

Sadesi

0VzyMW.png

Kendi çizimimden hazırladığım Logo

QX2m2G.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, geçenlerde bir çalışmam için TürkAnime.TV sitesinde ve forumunda bulunan logoya ihtiyacım oldu. Ama teknik bir sorundan dolayı logonun orjinali silinmişti. Bende yeni bir tane yapayım dedim, yaparken düzgün birşey yapayımda kullanmak isteyenlerde faydalansın dedim. Haber editörleri haber sunarken, AMV lerinizde, FF çalışmalarınızda veya farklı çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Umarım faydalı olur.

59ybDD.png

Sadesi

0VzyMW.png

Aslında ben şuan ki logonun eski gözüktüğünü düşünüyorum bence bunu yapsınlar malum kaç senelik biraz değiştirilmeli site tasarımı tamamlanınca oda değişmeli 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında ben şuan ki logonun eski gözüktüğünü düşünüyorum bence bunu yapsınlar malum kaç senelik biraz değiştirilmeli site tasarımı tamamlanınca oda değişmeli 

Olabilir aslında Ayhan ama karar site yönetiminindir elden bişey gelmez. :) Sitenin baştan bir yenilenmesi lazım bencede.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Olabilir aslında Ayhan ama karar site yönetiminindir elden bişey gelmez. :) Sitenin baştan bir yenilenmesi lazım bencede.

schneizel abinin (gerçek ismi aklıma gelmedi şimdi yada aziz miydi tam hatırlamıyorum kusuruma bakmayın :) ) siteye gelecek yenilikler gösteren konus vardı oraya da koy bence yada direk ulaşabilirsen sor Ahmet abi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

schneizel abinin (gerçek ismi aklıma gelmedi şimdi yada aziz miydi tam hatırlamıyorum kusuruma bakmayın :) ) siteye gelecek yenilikler gösteren konus vardı oraya da koy bence yada direk ulaşabilirsen sor Ahmet abi :)

Halil abiyle konuştum, logoları gösterdim siteye ekle lazım olduğunda oradan alır kullanırız dedi, aynı zamanda başka kişilerde faydalanır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, geçenlerde bir çalışmam için TürkAnime.TV sitesinde ve forumunda bulunan logoya ihtiyacım oldu. Ama teknik bir sorundan dolayı logonun orjinali silinmişti. Bende yeni bir tane yapayım dedim, yaparken düzgün birşey yapayımda kullanmak isteyenlerde faydalansın dedim. Haber editörleri haber sunarken, AMV lerinizde, FF çalışmalarınızda veya farklı çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Umarım faydalı olur.

59ybDD.png

Bunu çok beğendim ellerine sağlık :D Tabii diğerleri de güzel  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

''Daha modern şey'' çok güzel olmuş, eline sağlık :D Aslında hepsi güzel de o baya cool duruyor :)

Orjinaller değilde, diğer 3 tanesi iyi, artık büyümeli yani kız :P çocuklar içinmiş gibi durmasın animeler -_-

Bence çok iyi olmuş,kendimi bildim bileli bu logo var artık değişiklik gelsin siteye :) Bence bunlar kullanılmalı ellerine sağlık ^_^

Bunu çok beğendim ellerine sağlık :D Tabii diğerleri de güzel  :D

teşekkürler elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalıştım.

Barış adminim söylediğine kesinlikle katılıyorum "çocuklar içinmiş gibi durmaması" olayı :)

arkadaşlar bende o modern olanı yaparken beğendim ama dediğim gibi yönetime bağlı, çeviri işiyle çok yoğunlar birde site-forum tasarımı üstünde çalışmak için fırsatları olur mu bilemem.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.