Jump to content
Türk Anime TV Forum
Hokage_Minato

( 84 / 154 ) Yu-Gi-Oh : 5D's

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Yu-Gi-Oh : 5D's

Anime Türü : Macera Komedi Oyun Doğaüstü-Güçler

Bölüm Sayısı : 84 / 154

Yapım Yılı : 2008

Çevirmen : M3rett0, RedPawn, Rakıcı

Düzenleme : Hokage_Minato

Özet; Yu-Gi-Oh! GXin devamı niteliğindeki & Yu-Gi-Oh! 5D’s, Yugi ve Jaden’ın maceralarından çok uzun yıllar sonra, New Domino City’de geçiyor.Yu-Gi-Oh! Kazuki Takahashi tarafından yaratılmış popüler bir Japon Animeve Manga'sıdır. Kazuki Takahashi´nin 1996´da yarattığı müthiş oyun, Japon çocukları arasında adeta bir çılgınlığa dönüşmüş ve satışları iki milyonu geçmişti. Yu-Gi-Oh!, ABD´ye 2001´de çizgi dizi olarak adım attı ve yeni dünyada yayımlanan çocuk programları arasında bir numaraya yükseldi. Bu çizgiler, kart oyunu oynayan Yugi ve arkadaşlarının maceralarını içeriyor. ´Düello Canavarları´ adlı bu kart oyununda, oyuncular birbirinden güçlü canavarları, son derece heyecanlı dövüşlerde birbirleriyle karşılaştırıyor

Klasör Linki

Gizlenmiş içerik
İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

logo.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yugioh ilk animem ve çok iyiydi ya :) Ama ilk sezondan sonra eski havasını kaybettiğini düşünüyorum :) Yine de Arigato gozaimasu harika işler yapıyorsunuz ;)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bunu uydudaki absürt kanalların tekinde izlemiştim fransızca olarak(tabii konuşulanlardan hiç bir halt anlamadım) ilk seri kadar olmasa da çok sağlam seri tekrar izlemek lazım.Paylaşım için teşekkürler

PS:yeni yugi cidden karizma ama...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Seni her gördükçe korkuyorum artık :D Diyorum aha sorun var yene video da ya malesef elimden bişey gelmiyor bulabildiğimiz tek video kaynak yok başka sitelerde 

Aslında artık mesaj yazarken korkmuyorum desem yalan olur. Artık sonunda şartalleri attırıp yeter ulan dedirtecek kadar başa bela oldum resmen :D , en iyisi bana Felket Tellalı diye bir rank verirsiniz olur biter diyorum :D . Ben de bir araştırayım o bölümün sağlam olan videolusu varmı diye. Bu arada birşeyi demeden de edemeyecem :D

--The Melancholy of Haruhi-chan Suzumiya--  4. bölümün altyazısında 2 tane alt yazı üst üste binmiş şekilde

--Happiness!-- 10. bölümdeki çevirmenin isminin nerdeyse 14 dakika boyunca ekranda kalması sorunu

--Busou Shinki-- 13. bölüm görünmüyor indirme linklerinde, ayrıca 1. ve 2. bölümlerde "İ,ş,ğ" gibi türkçe karakterleri görünmüyor.

--Mahou Shoujo Lyrical Nanoha A's-- 8. bölümde çift ses problemi var. Japonca ile rusça ses birlikte geliyor.12.bölümün 9.30 dk sındaki cümle çevrilmemiş

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında artık mesaj yazarken korkmuyorum desem yalan olur. Artık sonunda şartalleri attırıp yeter ulan dedirtecek kadar başa bela oldum resmen :D , en iyisi bana Felket Tellalı diye bir rank verirsiniz olur biter diyorum :D . Ben de bir araştırayım o bölümün sağlam olan videolusu varmı diye. Bu arada birşeyi demeden de edemeyecem :D

--The Melancholy of Haruhi-chan Suzumiya--  4. bölümün altyazısında 2 tane alt yazı üst üste binmiş şekilde

--Happiness!-- 10. bölümdeki çevirmenin isminin nerdeyse 14 dakika boyunca ekranda kalması sorunu

--Busou Shinki-- 13. bölüm görünmüyor indirme linklerinde, ayrıca 1. ve 2. bölümlerde "İ,ş,ğ" gibi türkçe karakterleri görünmüyor.

--Mahou Shoujo Lyrical Nanoha A's-- 8. bölümde çift ses problemi var. Japonca ile rusça ses birlikte geliyor.12.bölümün 9.30 dk sındaki cümle çevrilmemiş

haha of ya :D dertsiz başıma dert açıyosunda bunların benle alakası yok abi etkinlikte yapılanlar ben etkinliğe karşıydım :D Ellerine sağlık kardeşim sağolasın valla boş vakit bulursam düzenliyeceğim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok