Jump to content
Türk Anime TV Forum

Önerilen İletiler

Hayvanları severim, hatta evde 2  kedim var yavru iken ölmesinler diye eve almıştım fakat böyle evcil kuşlar- hayvanlar gördükçe üzülüyorum.

Hayvanlar para için kullanılmamalı. Eger sevicekseniz alın bakın kafese koyun hani birşey demiyorum artık -ona da karşıyım aslında- ama sırf para kazanmak için böyle işler yapmak saçma.

Hayvan dogal ortamında sevilmeli bence. Çogu insanın sokak köpeklerinden, kedilerinden hatta havadaki kargalardan bile, bitli kuduz igrenç veya hastafalan filan diye kaçarken-tiksinirken, sokakta ölüme terkedilmiş hayvanlara bir parça yemek onu bıraktım yazın su bile bırakmaz iken para verip kafelerde hayvan sevmeleri çok saçma çok saçma ve igrenç. Kendim bir hayvan sever olarak onlar adına tüm hayvanlardan özür diliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sırf güzel diye onaylamak olmaz B) cafe dediğin azcık işlevsel olacak ;) hem o Baykuşların yemi, pisliği, temizliği, olmadı ruh halleri için yapılması gereken uygulanması gereken şeyler :blink: pehhhh bizim için daha çok erken evde beslediği kuşun üzerine basıp öldüren bir milletiz bide cafe açıp bunları besleyeceğiz :unsure: daha bizim cafelerde doğru dürüst insan besliyemiyorlar  <_<

ayyy ne doluymuşum bu konuda bak dökülüverdim birden  :D yok bişey yola devam gençler  :lol:

O kuşa basıp öldürenlerin nasıl travmalar geçirdiğini biliyor musun? Ben basmadım ben de bilmiyorum ama bence o örnek olmamış :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ancaks, 09.07.2014 - 12:35 yazdı:

Orada kahve içmek isterdim..:) Keşke bizde de böyle farklı yerler olsa..

katılıyorum. ülkemizin her yerinde birbirinin aynısı kafeler var. insan artık orjinal bir şeyler görmek istiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.