Jump to content

DHspark

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar ANİME KOMEDİ'de yeniden beraberiz. Bu hafta birçok animecinin sinir olduğu :angry: bir konuyu komikleştirmeye çalıştığım Çalar Saatler çalışması var.  :D Bundan başka hep merak ettiğim ve b

Çalar saatler ve çizgi gözlere koptum :D Her zaman anime izlerim de iyiymiş :) Bende fairy tail tokasıyla gezmeye karar verdim okulda :P Eline emeğine sağlık. Çok güzel olmuşlar :)

aaaa ben bunu nasıl görmem  :o  :mellow: gene güldürdün Ahmet abi eline sağlık ve benim fikri yapmışsın eline sağlık tam olmuş :D

Arkadaşlar ANİME KOMEDİ'de yeniden beraberiz. Bu hafta birçok animecinin sinir olduğu :angry: bir konuyu komikleştirmeye çalıştım. Çalar Saatler çalışması var.  :D

Bundan başka hep merak ettiğim ve bana komik gelen bir anime olayını elimden geldiğince komik bir şekilde uyarlamaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Çizgi Gözler çalışması siz komedi severlerle. :D

Geçen haftalarda aklınıza gelen komik fikirleriniz paylaşabileceğiniz söyledim. Ayhan "♫ Taka ♫" arkadaşım aklına gelen bir çalışmayı benle paylaştı. Kendisine teşekkür ediyorum. Güzelde oldu diye düşünüyorum. AnimeLife bölümüne bir çalışma daha eklenmiş oldu. ^_^

Son olarak ilerki haftalarda da başka bölümlerini paylaşacağım bir mini komedi serisini paylaşıyorum. Okulda birbirlerini keşfeden iki animeci Eren ve Ezgi arasında duygusal bir yakınlaşma başlar. :wub:  Ama bu sizi şaşırtmasın bir romantik değil bir komedi serisidir. B)  (Malum kişilerin isimlerini kullandım. Haberleri yok ama onlar bana kızmazlar. Yani öyle umuyorum. :blink: :P )

Umarım beğenirsiniz. Daha güzel çalışmalar ilerki haftalarda sizlerle olacak...

ÇALAR SAATLER

oQyO6b.png

6RMJJv.png

ÇİZGİ GÖZLER

A2G18q.png

YPVgpE.png

ANİMELİFE (Bu bölümün çalışmaları Genel AnimeKomedi bölümünde AnimeLife başlığı altında bulunmaktadır.)

XWlPp0.png

ANİMECİ AŞIKLAR (E<3E) -Bu bölüm tanıtım amaçlıdır hikayenin devamı ileriki haftalarda-

VpBrGy.png

Yine çok güzeldi. 

Yalnız abi o aşıklardan bi cacık olmaz ben sana diyim. (Gerçek hayatta diyorum yani, devamını bekliyorum o ayrı. ^^ )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ellerine sağlık çok güzel olmuşlar :D

Animelife bölümü cidden harika olmuş, hiç yabancı gelmedi bana...Çalışmalarınızın devamını diliyorum.

Animelife ve çalar saat çok hoşuma gitti :D ellerine sağlık =)

Yine çok güzeldi. 

Yalnız abi o aşıklardan bi cacık olmaz ben sana diyim. (Gerçek hayatta diyorum yani, devamını bekliyorum o ayrı. ^^ )

yorumlarınız için teşekkürler beğenmenize sevindim :) bu 6. oldu umarım daha büyük rakamlara ulaşırım :) Komedi Dükkanı nın işi güldürmek eğlendirmek animelerdeki komik detayları tekrar kurgulayıp ondan bir çalışma çıkarmak ve okuyanların "ha evet doğdu ya asfqhsdbnq :D" diye tepkisi görmek :) takipte kalın devamı gelecek..

Kaxell: o aşıklardan bir cacık olmaz diyorsun yani :P zaten sadece isimlerini kullandım karakter olarak bunların tam tersiler :D daha kahramanlar ortada yok hiç uğramamışlar bugün, tepkilerini merak ediyorum ^_^  ama hiç tepkide vermeyebilirler, garip insanlar onlar :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yorumlarınız için teşekkürler beğenmenize sevindim :) bu 6. oldu umarım daha büyük rakamlara ulaşırım :) Komedi Dükkanı nın işi güldürmek eğlendirmek animelerdeki komik detayları tekrar kurgulayıp ondan bir çalışma çıkarmak ve okuyanların "ha evet doğdu ya asfqhsdbnq :D" diye tepkisi görmek :) takipte kalın devamı gelecek..

Kaxell: o aşıklardan bir cacık olmaz diyorsun yani :P zaten sadece isimlerini kullandım karakter olarak bunların tam tersiler :D daha kahramanlar ortada yok hiç uğramamışlar bugün, tepkilerini merak ediyorum ^_^  ama hiç tepkide vermeyebilirler, garip insanlar onlar :P

Bence anlamazlar bile. :D 

Anca didişip dursunlar forumda, :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence anlamazlar bile. :D

Anca didişip dursunlar forumda, :P

aaaa ben bunu nasıl görmem  :o  :mellow:

gene güldürdün Ahmet abi eline sağlık ve benim fikri yapmışsın eline sağlık tam olmuş :D

Doğru söyledin :D anca didişsinler işleri güçleri o

Ne demek Ayhan cım fikir süper olunca gerisi teferruat B) güzel oldu gerçekten, ortaklaşa iyi bir çalışmamız oldu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şey ne diyim la şimdi bilemedim ki eee sadece arkadaşız lütfen çekmeyin :D :D ama bak fairy tail logosunu iyi akıl etmişsin 2 gün önce ezgi aldı kolyesini şansa bak :D 

Ezgiyi virin bana vzyGqz.gif

Eline sağlık kardeşim yene süpersin :D 

yine güldürmeyi başardın :good-job-onion-head-emoticon: :crying2-onion-head-emoticon: eline sağlık   animeci aşıklar gayet iyiydi bence 5 bölümen fazlasınıda yapabilirsin çizgi gözlerede çok güldüm.devamını  bekliyoruuuuum

Gin'i görünce elim ayağıma dolaştı. (Orasından burasından kalp çıkan surat.)

Geçen gün ben de Fairy Tail kolyesi aldım ehehe. Bir tek orası benziyor. ^_^

Ellerine sağlık Ahmetcik. :D

teşekkürler :) animeci aşıklar için birkaç güzel fikrim var bazen güncellerde falan denk geliyorum yazmışlar işte okulda anime izleyen kimse yok anime izleyince dalga geçiyorlar falan bende böyle mini bir seri düşündüm :D anime izleyenlerin az olduğunu sanmıyorum dahada çoğalacak inşallah :)

vaay teşrif etmişsiniz sonunda :D sadece isimlerinizi kullandım fırfırlar karakter olarak alakanız yok zaten :P bunlar aklı başında karakterler :D şaka bir yana beğenmenize sevindim fairy tail tokası iyi denk gelmiş o zaman kalbim temiz ne yapabilirim içime doğmuş B)

PS: Gin nin neresine kalpli yüz ezgicik  :blink: Byakuya falan olsa tamam diyecemde öyle kalpik falan biri değil :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.