Jump to content

Sözlerini beğendiğiniz anime müzikleri

sanzu

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

arkadaşlar anime izlerken anime kadar  animenin müzikleride benim için önemli bazı animeleri sırf müzikleri için seyretmişimdir.Bazılarının sözleride şarkıları kadar harika olabiliyo.Benim favorim şu

WataMote opening sözlerini çok sevmiştim ama şimdi yazmaya üşeniyorum. :D http://www.youtube.com/watch?v=HAIAXFQ0T74

Supercell - Kimi no Shiranai Monogatari(Bakemonogatari Ending) ingilizce sözleri:     şarkıda aslında bi yaz aşkını anlatıyor. klip tam olarak yaz aşkı değil, ama sözlere paral

Sonunda biri daha :(

Bakemonogatarinin o şarkısı cidden çok güzeldi.Senjougahara yı o sahnede tanıyamamışdım resmen .O animede öyle romantik birşey beklemezdim ama animede de yıldızların altına uzanıpda seyretmeleri falan çok güzel uymuşdu şarkı ile  :D  PC de hala yüklü bu şarkı :wub:

O değilde klibi ilk kez izledim şimdi.Japonlar o saça lisede karışmıyorlar mı ya :| Bizde olsa Müdür yard. güzelce kağıt makası ile keserdi :D

ben şarkıyı Osu'da bulmuştum, şarkıyı çok beğenip Bakemonogatari'yi izlemeye karar vermiştim :D o yüzden animeden romantizm bekliyordum, çünkü şarkıda öyle romantik bi hava vardı sanki :D tabi anime benim beklediğimden bayaa bayaa farklı çıktı :D o dediğin yıldızları izleme sahnesi baya güzeldi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=uvvXCLpL2bI

üzüldüğüm zamanlarda

yavaşça sokulsan dünyalar benim olur

yıldığım zamanlarda

biraz cesaret ver bana

duygularımı bir türlü anlatamıyorum

yine soğuk yollarda yalnızım bugün

bitmeyen gecelerden tek bir dileğim var

şu zifiri karanlık gök yüzüne bir ışık gelsin

asla dönemeyeceğim topraklarda bıraktıklarım bile

yeniden doğar ve yarınları aydınlatır

..............

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=uvvXCLpL2bIüzüldüğüm zamanlardayavaşça sokulsan dünyalar benim oluryıldığım zamanlardabiraz cesaret ver banaduygularımı bir türlü anlatamıyorumyine soğuk yollarda yalnızım bugünbitmeyen gecelerden tek bir dileğim varşu zifiri karanlık gök yüzüne bir ışık gelsinasla dönemeyeceğim topraklarda bıraktıklarım bileyeniden doğar ve yarınları aydınlatır..............

http://www.youtube.com/watch?v=uvvXCLpL2bIüzüldüğüm zamanlardayavaşça sokulsan dünyalar benim oluryıldığım zamanlardabiraz cesaret ver banaduygularımı bir türlü anlatamıyorumyine soğuk yollarda yalnızım bugünbitmeyen gecelerden tek bir dileğim varşu zifiri karanlık gök yüzüne bir ışık gelsinasla dönemeyeceğim topraklarda bıraktıklarım bileyeniden doğar ve yarınları aydınlatır..............

Bi no.6 şarkısını seven daha görmek güzel bu animenin tüm sarkılarının sözlerinin hepsi ayrı bi güzel

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Vampire Knight Guilty nin openingi çok seviyorum sözleri çok güzel ♥ En sevdiğim kısmı: ''Beyaz güller ardı ardına döküldüğünde, aşkımızda ebedi olacak.''

Spoiler

Sözleri: Animeoudan:

Beyaz güller ardı ardına açıldığında, o günün hatıraları renklenecek.

Sanki bir ışık hattını takip ediyormuş gibi,zaman yavaşça akıp gidiyor.
Bu hattaki dalgalanmalara kapılan insanlar, değişip bambaşka biri oluyorlar.
Gülümsemenin kalbimi eriten bir sıcaklığı var,aynen eskiden gördüğüm tatlı bir rüya gibi.
Şu anda batan akşam güneşine kapılıp gitsen bile, gölgelerimiz üst üste geliyor.
Sonsuz ve uzak, engin ve derin bir şekilde kaderlerimiz kesişmiş gibi.
Tekrar tekrar sahip olduktan ve tekrar tekrar kaybettikten sonra, sonunda bir araya gelebildik.
Gökyüzünün kanı, çiçeklerin yağmur ve gecenin gündüzü beklediği gibi bende kalplerimizin ''bir'' olacağı o anı bekleyip durdum hep.
Beyaz güller ardı ardına döküldüğünde aşkımızda ebedi olacak...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
On 25.05.2014 at 08:37, sanzu yazdı:

arkadaşlar anime izlerken anime kadar  animenin müzikleride benim için önemli bazı animeleri sırf müzikleri için seyretmişimdir.Bazılarının sözleride şarkıları kadar harika olabiliyo.Benim favorim şu an

no .6 ending sözleri

üzüldüğüm zamanlarda yavaaşça sokulsan yanıma dünyalar benim olur

yıkıldığım zamanlarda biraz cesaret ver bana

duygularımı bi türlü anlatamıyorum

yine soğuk yollarda yanlızım bugün,nerede olduğumu dahi hatırlamıyorum

bitmeyen gecelerden tek bi dileğim var

şu zifiri karanlık gök yüzüne bir ışık gelsin

asla dönmeyeceğim topraklarda bıraktıklarım bile

yeniden doğsun ve yarınları aydınlatsın

yıldız bulutunun içindeki tanıştığım mucizeyi

kalabalığın içinde yine görmez oldum

geri dönmeyeceğim geçmişime ağladığım gecelere

edceğim veda eminim daha aydınlık yaınlar getirecek

uyuyamadığımda hafifçe elimi tut mutlu olurum

yakında güneş bize doğacak diye fısıldasan,yalan olsa bile

dileklerim iç kabul olmuyor.bu gece takım yıldızını bile almışlar elimden

gözden kaybolmuşlar ve asla dönmeyecekler

bitmeyen gecelerden tek bir dileğim var

bu zifiri karanlık gök yüzüne ışık gelsin

çok uzaklaedaki o sönük yıldız bileyeniden doğsun ve geceyi aydınlatsın

yıldız bulutuunun içindeki o mucizeyi kalabalığın içinde yine göremez oldum

bukadar küçük bi yıldız olmama rağmen  burada olduğumu fark ettiğin için teşekküeler

Spoiler

not .sevgili adminler aynı konu varmı  araştırdım bulamadım.varsa birleştirin lütfen

:O şoklardayım şuan :O o kadar teşekkür ederim ki sana :O bir zamanlar -geçenlerde de aramıştım gerçi- günlerce hatta haftalarca aradığım şarkı bu :' bakınırken şarkının sözlerini gördüm tanıdık geldi acaba dedim attığın videoyu dinleyince  o kadar mutlu oldum ki anlatamam ya gece gece moralim bozuktu çok sağol cidden *-* -Allah razı olsun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.