Jump to content

İmza Yapıyoruz...

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 673
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

*Konu Kilit*

emre luffy den bir kaç tane daha aklıma kötü karakter gelmedi şimdilik  :)    

tartışma yaratacak iletiler silinmiştir -_-  arkadaşların konusu daha fazla dağıtmayın lütfen çalışmalarınız için de teşekkürler gençler hepsi güzel olmuş kolay gelsin  ^_^

Posted Images

Ne verelim abimize, ablamıza? :D

Duyuru:

Arkadaşlar günde 1 tane imza isteme hakkına sahipsiniz, bundan sonra sürekli imza istiyenler gözardı edilecektir!!!

100 İletisi olmayandan imza isteği almıyoruz, lütfen bu konuda tartışmaya girmeyiniz...

@Konu için alım vardır ilgilenen arkadaşlar bana mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz...

Öncelikle amatör bir grubuz baştan söyleyeyim. :ph34r:

Başlıktanda anlaşılacağı üzere imza yapıyoruz buradaki müsait bir arkadaşımızdan imza isteğinde bulunabilirsiniz... ^_^

Yapımcılar:

ami-chan

ydJ14j.jpg6Rpbnv.jpgW28aY8.jpg

Centılboy

A292aL.jpg

lYnPrk.jpg

Heeeyy,Centılboy adamım. :D 100 ileti şeysim oldu.Artık bir imza yaparsınız bana. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Söyle delikanlı :D

Arkaplanda Touka'nın olduğu 600x200 boyutlarında,Touka'nın o kırmızı gözlerinin gözüktüğü bir imza istiyorum. :D Nick'im yazılmasın gerek yok. :D Yalnız imzanın acelesi yok Tokyo Ghoul FC nin imzası bitince yaparsın. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkaplanda Touka'nın olduğu 600x200 boyutlarında,Touka'nın o kırmızı gözlerinin gözüktüğü bir imza istiyorum. :D Nick'im yazılmasın gerek yok. :D Yalnız imzanın acelesi yok Tokyo Ghoul FC nin imzası bitince yaparsın. 

Zaten artık süre vermiyorum 1 saattede alabilirsin 1 haftadada yoğunum bu aralar ünv. için hazırlık yapıyorum... ;) ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Talha kanka nasıl formattan sonra ilk yaptıklarım (şimdi yaptım :P ) 

WWZq5m.png

rYV0Jm.png

bu çaylağa kaç puan verirsin :D

birde sen hani giflerin biraz büyüğü render nasıl yerleştiriyorsun ?

Aynen onu nasıl yaptığını bende merak ediyorum yapmaya çalıştımda yok yapamıyorum :P

Edit: Yeni yaptığın güzel olmuş eline sağlık sende yakında imzacı olacan heralde bi ben kalacam :P bende alışayım bende katılcam imza yapanlara :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.