Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet arkadaşlar bu hafta yeni çalışmalarla Anime Komedi güldürmeye devam ediyor. Ama çalışmalardan önce söyleyeceğim bazı şeyler var. Anime Komedi gerçekten anime severler tarafından sevilen takip edi

Hahah Bleach ve Uchiha kardeşler güzel olmuş eline sağlık :) Hele ki Grimmjow'un yorumu :D   Aizen Sousuke favorilere ekledi :D

Tesekkur ederim Ayhan. -_- (umarim ismini dogru yazmisimdir.)

ezgi ABLAYLA konu kaynatmaca qEyFi (şaka maka konu iyce dağıldı abla bi stop diyelim  ^_^ )

Aynen Ayhan arkana bakmadan uzaklas buralardan.

Bu arada calismalar cok yaratici efenim sona saklayayim yorumumu dedim o yuzden konu kaynatiyormus gibi yaptim. :)

Öğrencilik mesele değil ya, yaprak bile sararım, yemek yapmak da hobimdir. Sorun şu ki ufak bir yağ kitlesi six packsimin üzerine çökmüş durumda, günlerdir sadece domates ve salatalıkla besleniyorum :D

EZGİ SENİ KATLEDERİM!

Ayhan , Ezgi konuyu Tanışın-Kaynaşın a çevirdiniz insafsızlar değnekle kovalarım sizi :angry:

Geçmiş olsun kardeşim tez vakitte iyileşirsin inşallah sadece salatalık ve domates yemek hoş olmasa gerek, insan doğru düzgün doymazda :( yorumlarını hep bekliyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ayhan , Ezgi konuyu Tanışın-Kaynaşın a çevirdiniz insafsızlar değnekle kovalarım sizi :angry:

Geçmiş olsun kardeşim tez vakitte iyileşirsin inşallah sadece salatalık ve domates yemek hoş olmasa gerek, insan doğru düzgün doymazda :( yorumlarını hep bekliyorum :)

Kanka onun Türkçe'si göbek oluyor işte :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kanka onun Türkçe'si göbek oluyor işte :D

yabancı terimler kullanınca bende arkadaş milyonda bir görülen hastaklardan birine mi yakalanmış dedim :D ilk defa duydum daha önce hiç denk gelmemiştim ama tam karşılığı karın kasıymış -6 kütle olduğundan çağrıştırıyor zaten- hem karın kası üstüne yağ nasıl biriksin, anlayamama hak veriyorum -_- :D olsun durum ne olursa olsun sadece salatalık ve domates yemek hoş olmasa gerek insan sıkılır :D domatas-peynir dene salatayı cacıkla falan dene böyle ikili kombinasyonlar yap güzel olur valla :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.