Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet arkadaşlar bu hafta yeni çalışmalarla Anime Komedi güldürmeye devam ediyor. Ama çalışmalardan önce söyleyeceğim bazı şeyler var. Anime Komedi gerçekten anime severler tarafından sevilen takip edi

Hahah Bleach ve Uchiha kardeşler güzel olmuş eline sağlık :) Hele ki Grimmjow'un yorumu :D   Aizen Sousuke favorilere ekledi :D

Tesekkur ederim Ayhan. -_- (umarim ismini dogru yazmisimdir.)

Öğrencilik mesele değil ya, yaprak bile sararım, yemek yapmak da hobimdir. Sorun şu ki ufak bir yağ kitlesi six packsimin üzerine çökmüş durumda, günlerdir sadece domates ve salatalıkla besleniyorum :D

EZGİ SENİ KATLEDERİM!

Şekerpare demiyor da... Ufak bir yağ kitlesi six packinin üzerine düşmüş. alhsdjasdv

Yazımız büyük harflerden oluşmasın lütfen Samet Bey. 

Bu arada cidden bundan sonrakine cevap vermeyeceğim, konu kaynatmak amacıyla girmemiştim yahu. 

Azcık hızlan Ahmet iki haftadır şu aşıkları göremedik. aksjhdljads 

Tamam şaka yapıyorum rahat ol tabi de dürteyim dedim yine de. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yabancı terimler kullanınca bende arkadaş milyonda bir görülen hastaklardan birine mi yakalanmış dedim :D ilk defa duydum daha önce hiç denk gelmemiştim ama tam karşılığı karın kasıymış -6 kütle olduğundan çağrıştırıyor zaten- hem karın kası üstüne yağ nasıl biriksin, anlayamama hak veriyorum -_- :D olsun durum ne olursa olsun sadece salatalık ve domates yemek hoş olmasa gerek insan sıkılır :D domatas-peynir dene salatayı cacıkla falan dene böyle ikili kombinasyonlar yap güzel olur valla :D

Sürekli bilgisayar başında çalışınca otur otur şişiyoruz ya. Bilgisayarcıların en büyük sorunu.

Şekerpare demiyor da... Ufak bir yağ kitlesi six packinin üzerine düşmüş. alhsdjasdv

Yazımız büyük harflerden oluşmasın lütfen Samet Bey. 

Bu arada cidden bundan sonrakine cevap vermeyeceğim, konu kaynatmak amacıyla girmemiştim yahu. 

Azcık hızlan Ahmet iki haftadır şu aşıkları göremedik. aksjhdljads 

Tamam şaka yapıyorum rahat ol tabi de dürteyim dedim yine de. :P

What the foot? (Ne ayaksın sen?)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İchigo bir resim paylaştı iyiymiş. :D İtachi Sasuke' ye yumruk atarken de güzel çizmişsiniz. :D

bleach'a çok güldüm yaaaaa :D

süper olmuş böyle devam edin :D

Çok komikti  :D

Emeğinize sağlık hepsi de çok hoş olmuş.selfie akar :D  Ayriyeten animeci aşıkları dört gözle beklemekteyim. Kolay gelsin ^^ iyi çalışmalar

fairy_tail_341___erza_scarlet_by_rogerwo

Hıh sinirlenmek mi ? On numara olmuş :D

teşekkürler arkadaşlar bu haftada AnimeKomedi güldürebildiyse ne mutlu :) bana takipte kalın daha güzel ve daha komik çalışmalar yolda.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.