Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet arkadaşlar bu hafta yeni çalışmalarla Anime Komedi güldürmeye devam ediyor. Ama çalışmalardan önce söyleyeceğim bazı şeyler var. Anime Komedi gerçekten anime severler tarafından sevilen takip edi

Hahah Bleach ve Uchiha kardeşler güzel olmuş eline sağlık :) Hele ki Grimmjow'un yorumu :D   Aizen Sousuke favorilere ekledi :D

Tesekkur ederim Ayhan. -_- (umarim ismini dogru yazmisimdir.)

Ellerine sağlık Genç gene güldürdün :D

Kenpachi bölümünü okuuyunca baya bir güldüm :D

Diğer sayıları iple çekiyoruz bro. ;)

Uchiha kardeşlere koptum  :D Luffy ve Natsu ya da ayrı bi koptum :D Ellerine sağlık  :D

Ahmedommm yine döktürmüşsün  ^_^ eline sağlık çok güzel olmuşlar yine  B) Uchiha kardeşler  :D beklediğimize değmiş ama ben şu yeni çalışmanı dört, beş, dokuz gözle bekliyorum  :P

PS.birde laf eder bakmıyosun konuma diye  <_<

eline sağlık çok güzel olmuş blaech bayıldım selfi olayı harikaydı zeynebin dediği gibi  3 5 9 gözle bekliyorum

hepinize teşekkürler :D beğenmenize sevindim. Yazıda yazdığım gibi haziran ayına damga vurmaya geldim -_- hemen havalara girdim :P yok kendi çapımda birşeyler yapıyorum işte haziran ayı hem okulların sonu hemde tatilin başlanğıcı bu arada güzel bir patlama yapayım dedim. Sevgili okurlarımıda çok beklettim bunun için kusura bakmayın :(

Uzun çalışmayı bende 3 5 9 gözle bekliyorum valla ne yalan söylim :) bendeki bu tembellikle sonraya kalmaz inşallah

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sendeki bu tembellikle sonraya falan kalmasin. Ben seni durterim. :D Ellerine saglik Ahmetcik. :D

Çok güzel olmuşlar epey güldüm yine, hele selfie çeken kenpachi.. :D

blaech efsaneler gelsin lütfen :P gene gece gece güldürdün Ahmet abi :)

:D teşekkürler çalışmalar tüm hızıyla devam edecek. takipte kalın. Bu haftanın bombası bleach selfie oldu. Bedri ile beraber iyi yapmışız gerçekten onun payı çok büyük. Grimmjow yorumu fikri son anda geldi aklıma ama güzel oldu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.