Jump to content
Türk Anime TV Forum

Önerilen İletiler

Ay sen ne guzel abla diyorsun ya. :D Bana abla diyenleri nasil seviyorum bir bilsen. :D Yankim nerede benim ayol ?

Konu aktif kalsin, guncel dursun diye hep bunlar. Admin Ezgi gorev basinda. (gozluklu surat)

ezgi ABLAYLA konu kaynatmaca qEyFi (şaka maka konu iyce dağıldı abla bi stop diyelim  ^_^ )

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Öğrencilik mesele değil ya, yaprak bile sararım, yemek yapmak da hobimdir. Sorun şu ki ufak bir yağ kitlesi six packsimin üzerine çökmüş durumda, günlerdir sadece domates ve salatalıkla besleniyorum :D

EZGİ SENİ KATLEDERİM!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ezgi ABLAYLA konu kaynatmaca qEyFi (şaka maka konu iyce dağıldı abla bi stop diyelim  ^_^ )

Aynen Ayhan arkana bakmadan uzaklas buralardan.

Bu arada calismalar cok yaratici efenim sona saklayayim yorumumu dedim o yuzden konu kaynatiyormus gibi yaptim. :)

Öğrencilik mesele değil ya, yaprak bile sararım, yemek yapmak da hobimdir. Sorun şu ki ufak bir yağ kitlesi six packsimin üzerine çökmüş durumda, günlerdir sadece domates ve salatalıkla besleniyorum :D

EZGİ SENİ KATLEDERİM!

Ayhan , Ezgi konuyu Tanışın-Kaynaşın a çevirdiniz insafsızlar değnekle kovalarım sizi :angry:

Geçmiş olsun kardeşim tez vakitte iyileşirsin inşallah sadece salatalık ve domates yemek hoş olmasa gerek, insan doğru düzgün doymazda :( yorumlarını hep bekliyorum :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ayhan , Ezgi konuyu Tanışın-Kaynaşın a çevirdiniz insafsızlar değnekle kovalarım sizi :angry:

Geçmiş olsun kardeşim tez vakitte iyileşirsin inşallah sadece salatalık ve domates yemek hoş olmasa gerek, insan doğru düzgün doymazda :( yorumlarını hep bekliyorum :)

Kanka onun Türkçe'si göbek oluyor işte :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kanka onun Türkçe'si göbek oluyor işte :D

yabancı terimler kullanınca bende arkadaş milyonda bir görülen hastaklardan birine mi yakalanmış dedim :D ilk defa duydum daha önce hiç denk gelmemiştim ama tam karşılığı karın kasıymış -6 kütle olduğundan çağrıştırıyor zaten- hem karın kası üstüne yağ nasıl biriksin, anlayamama hak veriyorum -_- :D olsun durum ne olursa olsun sadece salatalık ve domates yemek hoş olmasa gerek insan sıkılır :D domatas-peynir dene salatayı cacıkla falan dene böyle ikili kombinasyonlar yap güzel olur valla :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok