Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet arkadaşlar bu hafta yeni çalışmalarla Anime Komedi güldürmeye devam ediyor. Ama çalışmalardan önce söyleyeceğim bazı şeyler var. Anime Komedi gerçekten anime severler tarafından sevilen takip edi

Hahah Bleach ve Uchiha kardeşler güzel olmuş eline sağlık :) Hele ki Grimmjow'un yorumu :D   Aizen Sousuke favorilere ekledi :D

Tesekkur ederim Ayhan. -_- (umarim ismini dogru yazmisimdir.)

çok güzel oluo çalışmaların eline fikrine sağlık dostum :D

İchigo bir resim paylaştıya çok güldüm ya ahahah :D  Güzel çalışma

harika süpersiniz gerçekten her seferinde ayrı bir komedi :) elinize sağlık

Bleach en iyisiydi.Güldürdü baya. (:

Emeginize saglık.

Hepsi birbirinden güzel olmuş  :D Ellerine sağlık :)

Komedi nin adresi AnimeKomedi :D yorumlarınız için teşekkürler. Çalışmalar gelmeye devam edecek.. Takipte kalın ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dostum iyi güzel de şu TA da her haber açtığımda altta kalmamak için hemen yeni bir haber açıyorsun ,

bu yaptığın etik değil.Hepi topu çevirmen alacağız , onun haberini yapıyoruz , 2 dk sonra forumun alt başlığını link verip haber yapıyorsun.

Sırf en üstte görünsün diye alt başlığı haber yapman hoş değil , lütfen daha dikkatli ol...

Edit : Sorun halledildi ; sitedeki mükerrer havadisler tayy edilmiştir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dostum iyi güzel de şu TA da her haber açtığımda altta kalmamak için hemen yeni bir haber açıyorsun ,

bu yaptığın etik değil.Hepi topu çevirmen alacağız , onun haberini yapıyoruz , 2 dk sonra forumun alt başlığını link verip haber yapıyorsun.

Sırf en üstte görünsün diyealt başlığı haber yapman çok ayıp , lütfen daha dikkatli ol...

sevgili arkadaşım bilmeden etmeden yorum yapman hoş değil bu bir. İkincisi böyle mevzuları özel mesaj olarak atarsan daha iyi olur. Son olarak benim haber yetkim yok haber açmayıda haberi taşımayıda bilmem. Haberin tekrar güncele geldiğinden haberim bile yoktu. Yani anlayacağın benimle ilgili bir durum değil. Çevirmenlere saygım sevgim sonsuz. Keşke çevirmen guruplarının haberi her zaman görünse, her zaman olsa. Ben sadece TürkAnime ailesinin bir mensubuyum, çalışmalarımı yaparım ilgili kişiler sağolsun yayınlarlar. Bende çevirmen alımı haberinin alta düşmesini istemem, kusura bakma ama söyleyiş tarzın hoş değil. İyi çalışmalar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sırf en üstte görünsün diye alt başlığı haber yapman hoş değil , lütfen daha dikkatli ol...

Edit : Sorun halledildi ; sitedeki mükerrer havadisler tayy edilmiştir.

Ben yaptım ne diyorsan özelden yazarsın 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.