Jump to content

Küçük Roller, Büyük Etkiler...

Mileydi

Önerilen İletiler

1. Konuya verilebilecek en iyi cevaplardan biri hiç şüphesiz Shanks. One Piece'i izleyenler bilir.

akagami_shanks___back_and_now_by_hide_lo

2. Nam-ı diğer ''Hot Ice'' Hilda. Outlaw Star'ı sevmemin başlıca nedenidir kendisi.

Remembering_An_Outlaw_by_perfectedhell.j

3. Yoshino Yusuke bu adamın geçmişi bile After Story'i izlemek için başlı başına bir nedendir.

4. Angel Beats'den...

Iwasawa4.jpg

düşündüm de aslında tam benlik bir konu bu :D genelde yan karakterlere çok takılan biriyim :)

Naruto da bolca vardır bu karakterlerden bilhassa Jiraiya ve İtachi.

Bleach de adamım Urahara Kisuke.

Fullmetal Alchemist'den Maes Hughes.

Kimi ni Todoke'den Sanada Ryu.

Fairy Tail'den Gildarts Clive.

ve ellbette Claymore'dan Teresa :)

neyse bu kadar yeterli sanırım ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 81
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yoo Minnaaa  ^_^  Uzun zamandır bu konu aklımdaydı ama içeriği konusunda pek emin değildim, şöyle mi olsa yoksa böylemi olsa derken neredeyse aylardır bu konuyu açacağım  :huh: çok fazla detaya girme

Oooo güzel konu olmuş :D Bende 3 tane efsane olan,olmaya yatkın ve asla kalbimden çıkmayacak kişiyi söyliyim :P Hellsing serisinin bence en baba karakteri PİP...   Sonrasında Fate serisinin

Bakumandan Nizuma Eiji ve Kazuya Hiramaru çok renkli ve özgün karakterlerdi gerçekten.   FMA dan Scar ı çok severim. Scar'ında intikam yolu sözleri falan etkileyiciydi,   Zeynep adminime Rokurouta Sa

Posted Images

ellbette Claymore'dan Teresa :)

Ah Terese ah :( Claymore a başlama sebebimdi ne olurdu biraz daha göreydik

Magi'den sinbad var bi de 

Her ne kadar karakteri baya bi görmüş olsak da hala büyük bir gizem. Çıkacak olan ova biraz bilgilendirecek bizi ama bakalım ne kadar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaraki iyi hoş da bence Genryusai-dono daha iyi olurdu maşallah sadece İchigonun 2 yılında 577 bölüm manga 366 bölüm anime 4 tane film 2 tane de ova var.. bir de onu düşünün... adam 1000 yıldır sadece Shinigami kaptanı.. herhalde Tite'nin parmakları aşınırdı onun gördüğü olayları anlatacağımm diye :)

sanırım olaya çok feci şekilde fazladan Bleach izleme mantığı ile yaklaştım :P 

bi de Renjiyi film yapabilirler :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaraki iyi hoş da bence Genryusai-dono daha iyi olurdu maşallah sadece İchigonun 2 yılında 577 bölüm manga 366 bölüm anime 4 tane film 2 tane de ova var.. bir de onu düşünün... adam 1000 yıldır sadece Shinigami kaptanı.. herhalde Tite'nin parmakları aşınırdı onun gördüğü olayları anlatacağımm diye :)

sanırım olaya çok feci şekilde fazladan Bleach izleme mantığı ile yaklaştım :P

bi de Renjiyi film yapabilirler :P

Yani antilik olmasında bence bleachde ki en gereksiz bankaiye sahip kişi Renji :ph34r:

Bleachde ichigonun grubundan bir Sado birde Soul Society den Kurotsuchi ile Kusajika Yachiru açıkda kalmış.Özellikle o yaşda Yachirunun orda bir yerde olması en merak ettiğim şeydir :ph34r:

Genryusai-dono da haklısın.Adam 1000 yılda neler yaşamışdır kim bilir :D

PS: Saat 12 yi geçdi olumlu kota yenilenmemiş :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yani antilik olmasında bence bleachde ki en gereksiz bankaiye sahip kişi Renji :ph34r:

Bleachde ichigonun grubundan bir Sado birde Soul Society den Kurotsuchi ile Kusajika Yachiru açıkda kalmış.Özellikle o yaşda Yachirunun orda bir yerde olması en merak ettiğim şeydir :ph34r:

Genryusai-dono da haklısın.Adam 1000 yılda neler yaşamışdır kim bilir :D

PS: Saat 12 yi geçdi olumlu kota yenilenmemiş :mellow:

bence de Renjinin bankaisi çok saçma ve güçsüz.. şu parçalanıp da eklemlerin birleşmesi olayı ile biraz karizma katmaya çalışmış olsalar da olmamış sanki.. düşman iri olmayınca bi işe yaramaz.. :D ama yapılacak birşey yok :D  Yachiru konusunda da sana katılıyorum tek savunabileceğim Zarakiyi baygınken taşıbilmesidir. maşallah dev gibi adam... 

Genryusai-dono, Kyouraku on numaralar karizmada :) veee benim kotam vaaaar  :5:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence de Renjinin bankaisi çok saçma ve güçsüz.. şu parçalanıp da eklemlerin birleşmesi olayı ile biraz karizma katmaya çalışmış olsalar da olmamış sanki.. düşman iri olmayınca bi işe yaramaz.. :D ama yapılacak birşey yok :D  Yachiru konusunda da sana katılıyorum tek savunabileceğim Zarakiyi baygınken taşıbilmesidir. maşallah dev gibi adam... 

Genryusai-dono, Kyouraku on numaralar karizmada :) veee benim kotam vaaaar  :5:

Artık benimde var :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.