Jump to content

Manga Akademisi: Bölüm 2 Çıktı! + Sorularınız&Sorunlarınız

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 84
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sıfırdan Başlayanlar İçin Manga Akademisi: Bölüm 1 (8.52 Mb) İndirme Linki /Alternatif: TIKLA Sıfırdan Başlayanlar için Manga Akademisi:  Bölüm 2  (7.20 Mb) İndirme Linki    /Alternatif: TIKLA

Bu bir TürkAnime.TV projesidir. Ertuğrul arkadaşım benimde ustam olan ve çizmeyi ondan öğrendiğim amerikalı mangaka Mark Crilley'in "Mastering Manga with Mark Crilley" kitabını çevirecek ve bende kull

konu sabitlendi  B) ilk defa konu sabitliyorum  :ph34r:   asıl bizler emekleriniz için teşekkür ederiz  ^_^

Maalesef, Temmuzdan önce(Artı eksi 10 gün diyelim)  yeni çeviri paylaşılmayacaktır. Ama  sonra (Bende çevirirken öğreniyorum daha önce kitabı hiç okumadım.) Hem turkanime.tv dergisinde, ondan sonrada yine bu sayfada duyulan ilgiye bağlı olan bir hızla çeviriler devam edecektir. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

müthişsiniz :) ellerinize sağlık arkadaşlar... ve Zeynep'e katılıyorum kesinlikle tam ortaya şeffaflaştırılmış bir "türkanime" yazısı koyun.. hiç belli olmaz çünkü.. 

Ahmet bana şeffaflaştırılmış yolladı da ben Photoshoptan hiç anlamıyorum beceremedim o şekilde koymayı. Şimdi paintte sayfanın bir kenarına eklemeye çalışıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben photoscape ile yapıyorum... basit ayrıca... 

Şimdi indirdim photoscape i denemek için. Benim bilgisayarımın set up ı japonca olarak ayarladığımdan yazılar japonca gözüküyor. İngilizceye çevirirsemde altyazılar bozuluyor :S Başka bir yontem bulucaz artık. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi indirdim photoscape i denemek için. Benim bilgisayarımın set up ı japonca olarak ayarladığımdan yazılar japonca gözüküyor. İngilizceye çevirirsemde altyazılar bozuluyor :S Başka bir yontem bulucaz artık. 

benimki rusça ama herhangi bir bozulma olmadı... keşke söyleyebilecek başka bir yöntem bilsem... kolay gelsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.