Jump to content

( 12 / 12 ) Natsu-iro Kiseki

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Natsu-iro Kiseki

Anime Türü : Okul, Yaşamdan Kesitler

Bölüm Sayısı : 12 / 12

Yapım Yılı : 2012

Çevirmenler : Pınar

Düzenleme : Hokage_Minato

Özet; Neşeli ve samimi Natsumi, hem sporda hem derslerinde başarılı Saki, Four Seasons grubunun hayranı Yuka ve müziği çok seven Rinko isimli dört dostun günleri hep aynı geçmektedir: Uyanır, okula gider ve birlikte vakit geçirirler. Fakat bir gün herşey değişir. TAÇE çevirisi 11. Bölüm'den itibaren mevcuttur.

Klasör Linki

This is the hidden content, please

logo.png
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

1261.jpg

Anime Adı : Natsu-iro Kiseki

Anime Türü : Okul Slice-of-Life

Bölüm Sayısı : ( 11 / 12 )

Yapım Yılı : 2012

Çevirmenler : Pınar

Düzenleme : Hokage_Minato

Özet; Neşeli ve samimi Natsumi, hem sporda hem derslerinde başarılı Saki, Four Seasons grubunun hayranı Yuka ve müziği çok seven Rinko isimli dört dostun günleri hep aynı geçmektedir: Uyanır, okula gider ve birlikte vakit geçirirler. Fakat bir gün herşey değişir.

Ellerinize sağlık, eren bu arada bu serinin izleme linklerinin orjinalleri elinde varmı acaba, arşive atabilmemiz için :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hmm :( Sanırsam baştan çevirmek gerekebilir tüm :(

Animelit.com 10. bölüme kadar çevirmişti ama site kapandığından ve kimsede linkleri paylaşmadığından ortada linkler yok. Birilerinde orjinal videolar olur herhalde diye düşünüyorum. Birdaha baştan çevirmeye gerek yok bence. Bu arada arşivi büyütmeye devam ediyorum, eğer videolar zamanla silinipte elinde bazı serilerin bölümleri olmazsa, burda yardıma hazırım haberin olsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animelit.com 10. bölüme kadar çevirmişti ama site kapandığından ve kimsede linkleri paylaşmadığından ortada linkler yok. Birilerinde orjinal videolar olur herhalde diye düşünüyorum. Birdaha baştan çevirmeye gerek yok bence. Bu arada arşivi büyütmeye devam ediyorum, eğer videolar zamanla silinipte elinde bazı serilerin bölümleri olmazsa, burda yardıma hazırım haberin olsun.

:D Allah razı olsun aklımda tutacağım.Gerek olacağını pek sanmıyorum biz de arşivliyoruz :) Uploaderler ilgilenirler seriyle söylerim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:D Allah razı olsun aklımda tutacağım.Gerek olacağını pek sanmıyorum biz de arşivliyoruz :) Uploaderler ilgilenirler seriyle söylerim.

Ne demişler bir elin nesi var iki elin sesi var :D eğerki elinizde varsa harika olur doğrusu.Şu site kapanmaları sonucu linklerin silinmesi deli ediyor insanı :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.