Jump to content

Sinon "Gun Gale Online" [Karakter Tanıtım/Spoiler]

Kaxell

Önerilen İletiler

O spoiler'ı bende yemişdim ama o tarz birşey beklemiyorum.Başka bir forumda bir yazıda gördüğümden takmamışdım ama olma ihtimali dediğin gibi yüksekse zaten saçmalayan SAO yu daha da saçmalamaysona sokacağını düşünyorum :mellow: Haaa ama

Karakterler kız olupda Yuri tarzı birşey olmazsa belki toparlayabilir o zaman...Ama o da belki...

Dediklerine katılıyorum aynı şekilde, bende bu tarz olaylar bekliyorum GGO'da zaten izlemiyeceğim için izleyen SAO'fanlarına iyi seyirler dilerim. ^-^

karakterlerin hepsi kız olur bence açıkçası ama sadece kadın karakter oluyorsa bir erkek karakter, ben buna saçmalık derim. Yuri veya Yaoi olayları olucağının kaanatindeyim ben aldığım Spoiler'lerden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yaş:16 Boy:161 cm Cinsiyet:Kız  Oynadığı Sanal Oyunlar: Gun Gale Online & Alfeim Online   Gerçek adı Asada Shino olan karakterimiz 4 temmuzda çıkacak olan Sword Art Online 2. Sezonunun başrol

göğüs büyükse esveriz küçükse bilemicemm .s .s .s .s

80-61-81 (Görmedin...) B)

• 4 hafta sonra...

Bu kızın tipini falan ben çok beğendim ama benim gözümde asunanın yerini hiç kimse dolduramaz.(Bu sezonda başrol kız Asuna olsun çok isterdim ^^) Çünkü bu 2. sezonda benim istediğim asunanın savaşlara daha çok dahil olmasıydı ama büyük ihtimal asuna savaşlara katılmayacak. Zaten benim için kiritonun kuzeni olaya girdiği andan itibaren animenin büyüsü bozulmuştu. Yinede 2. sezonuda izlemeyi düşünüyorum bakalım neler olacak :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dayanamadım okudum. Gel sen bana SAO veya SAO2(GGO) hakkında spoiler de ve ben girip okumayayım :D

Acıklı çıktı ve tahminim alt üst oldu :/

Tahminimce bi kardeşi vardı, hastaydı, GGO'ya da oradan kazandığı parayla hastalık masraflarını karşılamak için gidrdiğini düşündüm :D

Ayrı bir konu yarattım  resmen :D Neyse artık tahmin tahmindir :/

SPOİLER İÇİN TEŞEKKÜRLER

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.