Jump to content

Moralimi tavan yaptıran en son manga gelişmesi.. [Öldürücü Spoiler İçerir..]

Misafir LeeSeenT

Önerilen İletiler

Misafir LeeSeenT

en az 15 chapter boyunca düşündüm durdum, birader bu Ichigo'ya ne olacak..
garibimin durumu Sasuke'den de beter hal aldı.. gelen vurdu, giden vurdu.. şimdi de ben normal bir liseli olacam diyor..

bana göre, normal liseli işi biraz yaş derken.. bugün yayınlanan yeni Bleach 459. Chapter bitimindeki gelişmeyi paylaşmak istedim.. göze alanlar fotoya baksın, aksi takdirde çok ağır spoiler içerir..

Tam renk Ichigo'nun geri dönüşü..
Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Süper oldu :D en azından adama benzeyecek şimdi :)

babasının geldiği sahnelerde çok hoş olmuş..

Birşey daha dikkatimi çekti farkettiyseniz kılıcı sanki uyanmış gibi eskisi mumya gibi sarılıydı..

nihai halindekinin büyük versiyonu gibi olmuş..

artık dönüp dolaşıp başa döndüler. aizen de bitireceklerdi... Boşuna uzattılar. Ne olacak şimdi? Rukia güçlerini hiç almayacak mı hep İchi ' de mi kalacak? Belki de İchigo lasto vorde mi neydi ondan olduğu için kendi güçleri tekrar uyanır. Sonra o Ginjo ' yu yener güçlerini yine kaybeder. Ondan sonra tekrar başka bir rakip gelir. Zorla güçlerini geri alır sonra yine onu yenip güçlerini kaybeder. ~  :-X :-X

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Süper oldu :D en azından adama benzeyecek şimdi :)

babasının geldiği sahnelerde çok hoş olmuş..

Birşey daha dikkatimi çekti farkettiyseniz kılıcı sanki uyanmış gibi eskisi mumya gibi sarılıydı..

nihai halindekinin büyük versiyonu gibi olmuş..

Mangasını her ne kadar okumamışsamda Kurosaki,Songoku'yu geçemez diyorum.:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangasını her ne kadar okumamışsamda Kurosaki,Songoku'yu geçemez diyorum.:D

bende o kanaatdeyim, Songoku ve Ichigo'nun devirleri farklı bir kere >.<

Songoku yürüyen doğal afet, ama o güç nerden geliyor ben hiç bir zaman çözemedim asıl konu bu :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Başından beri Goku'nun Ruhani bir kişilik olduğunu varsayabiliriz.:)Goku=Efsanevi süper saiyan.(ama Brolly'nin daha yok edici bir gücü vardı ama kontrol edilemez.)Goku'nun kendi gücü sınırlı idi dümanlarını sadece kendi gücü ile yenen bir kahraman değildi.Bossları yada kendisini kat kat aşan düşmanlrını yok etmek için insalardan Ki enerjilerini kendisine vermelerini istiyordu böylece düşmanın alt edebiliyordu.Goku ile Vegeta güç olarak eşit sayılırardı.Tek fark vardı Vegeta biraysel gücüne aşırı güvenirken Goku etrafındaki tüm canlarının gücüne güvenerek dövüşüyordu.

Edit.Konu Bleach üzerine.:D fazla saptırmayayım.:D Goku bir kahraman karakterdir.Kurosaki sadece abartılı çakma kahraman.:)Belki de henüz ergen olmasından kaynaklanıyordu.:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.