Jump to content

Henüz İzlemediğiniz bir Animeden Favori Karakteriniz?

kawaii kereste

Önerilen İletiler

veritas, 28.06.2014 - 10:54 yazdı:

O seride çok psikopat var ama listeye bile giremeyecek tek karakter luffydir kanımca :D

gerçi ciddileştiğinde fanboy çığlığı atacak raddeye getirdiği sahneler yok değil

gelelim konuya

Black Lagoon - Revy 

Claymore - Teresa

gintama - Gin

lovely complex - hatunun adını bilmiyorum

gerçi bu dediklerim pek konuya uygunda olmadı sanki. Zira favorim değiller sadece duydum ve sırf bunlar için izleyesim var :D

Bunları izlediğime göre güncelleyeyim.

Önce izledikten sonra değiştirdiklerime bakayım

Black Lagoon- Balalaika

Claymore- Miria

gintama bitirmediğim için henüz favorim yok ama ilk 120 bölümünü devirmiş biri olarka şimdilik Kondo diyorum

lovely complex izledim fena değildi ama favori karakter çıkartamadım.

izlemediklerimden-Sora yori mo tooi basho: hinata için izleyecem herhalde

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 97
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

yani mesela;    "Henüz Naruto'yu izlemedim ama gördüğüm ve duyduğum kadarıyla Itachi baya iyi karaktermiş."   "Ulan sırf şu Rias'ı görmek için Highschool DxD izlicem bigün."    seksi anime kızı,

bir kaç tane seri var öyle hala izlenmek için sırada sürünen  :D nedense hiç sıra gelmiyor  :ph34r: ama sırf bir karakter için seriye başlamam konusu ve kurgusu da önemli yoksa tonla anime var güzel ç

olur tabi yahu niye olmasın :D   ben de Claymore'dan Teresa'yı söylemeyi unutmuşum, Amy sağolsun izlemeden hayranıyım karakterin :D   edit: Amy admin sen hala izlemedi Steins;Gate ben çok üzgün :(

• 4 ay sonra...
  • 5 hafta sonra...
Gallardo, 09.05.2018 - 12:15 yazdı:

Zero Two: Darling in the FranXX'a başlarsam %96,88 favorim bu.

İçeriği Görüntüle

tumblr_p3l4lqL4W81s2htvko1_1280.jpg

Demiştim ama %3,12'lik ihtimal gerçekleşecek gibi.

Animeyi yeni bitirdim. Henüz karakterlerin aklımda yer etme süreci devam etmekte. Ama şunu kesin söyleyebilirim ki; Zero Two artık o kadar ön plana çıkan bir karakter değil.

Bunu geçersek:

-Yuri on Ice - Altin Otabek: Zeynep ablanın imzasında gördüm. Diğer karakterlerden farklı bir havası var sanki.

-Ballroom e Youkoso: Adını hatırlamıyorum ama kızıl saçlı kız. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Hiç öyle bir şey olmadı izledikten sonra favori karakterim kesinleşiyor. Ama ship olmuştu Mesela Gintama'da Okita ve Kagura çiftinin giflerini görüyordum ve daha giflerden shiplemeye başlamıştım. Seriye başlayınca shipim belliydi :D Animeyi tamamen izleyince favori karakterim Gintoki oldu. Baş karakteri bu kadar trol başka shounen yok çünkü :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 1 sene sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.