Jump to content

Henüz İzlemediğiniz bir Animeden Favori Karakteriniz?

kawaii kereste

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 97
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

yani mesela;    "Henüz Naruto'yu izlemedim ama gördüğüm ve duyduğum kadarıyla Itachi baya iyi karaktermiş."   "Ulan sırf şu Rias'ı görmek için Highschool DxD izlicem bigün."    seksi anime kızı,

bir kaç tane seri var öyle hala izlenmek için sırada sürünen  :D nedense hiç sıra gelmiyor  :ph34r: ama sırf bir karakter için seriye başlamam konusu ve kurgusu da önemli yoksa tonla anime var güzel ç

olur tabi yahu niye olmasın :D   ben de Claymore'dan Teresa'yı söylemeyi unutmuşum, Amy sağolsun izlemeden hayranıyım karakterin :D   edit: Amy admin sen hala izlemedi Steins;Gate ben çok üzgün :(

bi de resmen yalvarmıştık Cold Dewil'la Amy'nin Steins;Gate izlemesi için. Steins;Gate yerine K-Project izlemiş, püh yazıklar olsun!

Hala daha izlemedi ne diyim insan bu kadar mı elinin tersiyle iter bir seriyi

unuttuğum bir seri daha aklıma geldi ama kesin taşlanırım  :D Emel 'e yapılanlar ortada hoş o seriyi henüz ben de izlemedim  :ph34r:

Gintama - Gintoki, Toushirou, Shinsuke 

... Taş değil elizabeth atmak gerekir bence :|

Ps: Benim izlemeyip karakter olarak merak ettiğim birincisi dragon ball dan Goku birde Ay prensesi... Rias için dxd ye,saiko için hotd başlamışdım ama :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mobile Suit Gundam - Char Aznable

Kimagure Orange Road - Madoka Ayukawa

Bakemonogatari - Hitagi Senjougahara

Darker Than Black - Hei

Uchuu Kyoudai - Nanba Mutta

Canaan - Taxi Driver

Ouran High School Host Club - Tamaki Suoh

Little Busters - Kyousuke Natsume

Golgo 13 - Duke Togo

Gungrave - Brandon Heat

Mononoke - Kusuriuri

Moribito Guardian of the Spirit - Balsa Yonsa

Crest of the Stars - Banner of the Stars - Abriel Lafiel

Spice and Wolf - Holo

Ninja Scroll - Jubei Kibagami

Jinrui wa Suitai Shimashita - Watashi

Giant Killing - Takeshi Tatsumi

Hokuto no Ken - Kenshiro

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunlar benimde beğendiğim karakterler, ninja scroll'un movie'sini izle, gerçek jubei oradaki, serideki dandirik

Serisini de izlemeyi düşünüyordum o zaman önce seriyi aradan çıkartıp sonra movie'yi izlemeli :)

Edit: Galiba dediğin gibi olacak filmini izledim animesini izlemeyi pek düşünmyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir seri izlemeden favori karakterim olamaz fakat;

Noragami'de Yato diye bir karakter var. Dikkatimi çekiyor izleyeceğim ama o kadar abartılıyor ki forumda izlemeden soğudum gibi bir şey. Sanki abartıldığı kadar beğenmeyeceğim hissi var. :)

One Piece Ha işte bu anime de Luffy diye bir karakter var. Bu karakter denilen kadar psikopatsa eğer aradığım kanı buldum demektir. Fakat kavuşmamıza biraz daha var :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.