Jump to content

Juvia Lockser - Fairy Tail

Misafir nemesiss

Önerilen İletiler

Misafir nemesiss

juvia_lockser_by_ofancy-d617i62.png

JUVIA LOCKSER

Nam-ı Diğer Yağmur kadın, Phantom Kız, Juvia-chan

Dogum Yili: X767

Saç Rengi: Mavi

Göz Rengi: Koyu Mavi

Lonca: Fairy Tail

Diğer Loncalar: Phantom Lord

Meslek: Büyücü

Büyü: Su, Ahenk Saldırısı

İlk Çıkış: Manga 48, Anime 21

Japon Ses Aktörü: Mai Nakahara

YSjT3.jpg

Juvia'nın kullandığı su büyüsü yağmuru da beraberinde getirmektedir ve bu özelliğinden dolayı küçüklüğünde hep yalnızlığa mahkum olmuş, zamanını teru teru bozuları yaparak geçirmiştir.

8LksY.jpg

Juvia bir zamanlar Bora ile birlikteydi fakat o bile yagmura dayanamayip Juvia'yi terk etmisti. Surekli yalniz kalmaktan kaynakli depresif bir ruh haline sahip olmustu.

tumblr_inline_n5sdlbpXwI1qi8a77.jpg

Juvia Phantom Lord'un Element 4 takiminin bir uyesiydi. Phantom Lord Loncasina katildiginda, bu onun ilk defa bir yere kabul edilisi olmustu. Ayrica Juvia suyu buyu olarak kullanmakla kalmayip, bedenini de suya donusturup fiziksel saldirilardan korunabilir. 

YHLfv.jpg

Phantom Loncası'nın Fairy Tail Loncası ile savaşı sırasında Gray ile karşı karşıya gelmesiyle tüm hayatı değişmiş, Gray'in ona karşı olumlu tavrından ötürü sanki yeniden doğmuştur. Yağmur kadın olarak anılan Juvia o günden sonra güneşli günlerin kadını olmuştur. Gray'e sırılsıklam aşık olup Fairy Tail'e katılır. Ve Juvia'nın maceralarına da böylece başlamış oluruz.

tumblr_n4qssse9L21svfppko3_r1_500.gif

Kullandigi buyu su buyusu oldugu icin buz yapma buyucusu olan Gray ile iyi buyu kombinasyonlari yaparlar. Juvia'nin Gray icin yapmayacagi sey yoktur. Simdilik Gray, Juvia'nin askina karsilik vermese de Juvia bikmadan onun sapigi olmaya devam eder ve bu durum oldukca komik sahneler ortaya koyar.

Ayrica kurdugu cumlelerde kendi ismini kullanir. "Juvia bu duruma cok uzuluyor.", "Juvia Gray-sama nin onunla ilgilenmesini istiyor." , "Juvia Gray-sama yi ozledi." , "Juvia gidiyor." gibi.

Resimler

AYPhp.jpg

373698-533px_juvia_loxar_super.jpg tumblr_inline_n3kgagjUVi1rt0bsk.jpg

y8dxX.jpg

tumblr_n5re8pF9Z51tyawm6o1_500.gif  tumblr_n6yuxw2ROY1tq3i3oo1_500.jpgtumblr_n7qoryau7z1r79qz1o1_500.gif  

tumblr_static_apsdwoxsoc8ws8kgggkwk488o.

juvia_loxar___assembly_by_solci_chan-d4j 

tumblr_n3knoa4gN81snsfg6o1_500.gif

tumblr_n6vprkKOs31tyawm6o1_400.gif

tumblr_n6yuxw2ROY1tq3i3oo4_500.gif

Kaynaklar: http://fairytail.wikia.com/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Tanıtım güzel olmuş :) Fairy Tail e renk katan bir karakter :) İlk çıktığı sahnede yerlere yatmıştım :D Gray in her cümlesini farklı algılıyordu :D

Juvia nın Fc si var... Bende favori karakterleri mi tanıtmak istediğimde listenin bir numarası Kenpachinin Fc si olduğundan tanıtıp tanıtmamakta çekimser kalmıştım.. Sonuçta orda da mini bir tanıtım yazısı var... Gerçi herkesin tanıtım şekli farklı oluyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir nemesiss

Tanıtım güzel olmuş :) Fairy Tail e renk katan bir karakter :) İlk çıktığı sahnede yerlere yatmıştım :D Gray in her cümlesini farklı algılıyordu :D

Juvia nın Fc si var... Bende favori karakterleri mi tanıtmak istediğimde listenin bir numarası Kenpachinin Fc si olduğundan tanıtıp tanıtmamakta çekimser kalmıştım.. Sonuçta orda da mini bir tanıtım yazısı var... Gerçi herkesin tanıtım şekli farklı oluyor :D

Ben bakmistim ama bulamamistim o yuzden yazayim dedim :D umarim sorun olmaz ayrica tesekkur ederim
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şimdi ne desem bilemedim bu kızımız çok haksızlığa uğramış biridir... grayin bu kadar güzel kızı görmezden gelmesine uyuz oluyorum ... sonra espirili olması çok güzel... tanıtımı güzel ve yerinde olmuş... kısa saçlı hali bir başka güzel .... :embarrassed4-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.