Jump to content

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Dragon

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 4.7k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kimi ni todoke 6-7-8-9

Akame ga Kill! :p

Happy Sugar Life 

Posted Images

• Forum Admin

Gece izledim: Road to Ninja

Konu çok orijinal değildi ama :

filmi izlememiş olanlar spoiler içine bakmasın ki benden başka izlememiş olan var mı acaba :D

Kendini aşmış Hinata, dekoltesi kapalı Tsunade, kendisini yaşlı hisseden Guy Sensei, iç çamaşırı çalan Rock Lee iyi güldürdü beni :D Bir kazanova olsa da Sasuke'yi köyde görmek güzeldi :D Ve değişmeyen şey: Gene ağlattığı :( yeminlen Konoha'da olsam Naruto'yu evlatlık alırdım :( :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gece izledim: Road to Ninja

Konu çok orijinal değildi ama :

Kendini aşmış Hinata, dekoltesi kapalı Tsunade, kendisini yaşlı hisseden Guy Sensei, iç çamaşırı çalan Rock Lee iyi güldürdü beni :D Bir kazanova olsa da Sasuke'yi köyde görmek güzeldi :D Ve değişmeyen şey: Gene ağlattığı :( yeminlen Konoha'da olsam Naruto'yu evlatlık alırdım :( :(

filmi izlememiş olanlar spoiler içine bakmasın ki benden başka izlememiş olan var mı acaba :D

Bence bu uyarıyı spoilerden önce yazsan daha iyi olur. :D

Gintama'nın ilk moviesini izledim. Benizakura arcının aynısıydı. ;Neyse Takasugi'yi tekrar görmek güzel. Bir de düzgün gülse. :D Sırf gülüyo diye videoyu dondurup gülme krizine giriyorum. O nasıl bir kıkırdama şeklidir ya. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bence bu uyarıyı spoilerden önce yazsan daha iyi olur. :D

Gintama'nın ilk moviesini izledim. Benizakura arcının aynısıydı. ;Neyse Takasugi'yi tekrar görmek güzel. Bir de düzgün gülse. :D Sırf gülüyo diye videoyu dondurup gülme krizine giriyorum. O nasıl bir kıkırdama şeklidir ya. :D

Öyle yaparım :D

Haha bence Hijigata Takasugi'den daha iğrenç gülüyor :D Öyle karizma bir sese hiç yakışmıyor yaw :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyle yaparım :D

Haha bence Hijigata Takasugi'den daha iğrenç gülüyor :D Öyle karizma bir sese hiç yakışmıyor yaw :lol:

Aynen. :D Mesela Kondou nasıl gülerse gülsün hoş oluyor ama o karizma karakterlerin hali ne yav. :D

Neyse Gintama'nın 174. bölümünü izlemeye gidiyorum, anladın sen onu. B) :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Aynen. :D Mesela Kondou nasıl gülerse gülsün hoş oluyor ama o karizma karakterlerin hali ne yav. :D

Neyse Gintama'nın 174. bölümünü izlemeye gidiyorum, anladın sen onu. B) :ph34r:

Seni gıcıııııııkkkk :o Ben daha izleyemedim :( Neyse işimi bitireyim ders çalışayım akşam izleyecem :D Sen de boşlama derslerini :angry: :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.