Jump to content

( 05 / 05 ) Hanamonogatari

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Hanamonogatari Anime Türü : Komedi, Gizem, Doğaüstü Güçler Bölüm Sayısı : 5 / 5 Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : Setsuna Düzenleme : Hokage_Minato Özet; Ha

Sevdiğim bir seri dizisi, özellikle Bakemonogatari'de ki "Hitagi Senjougahara" harika aşık olunası bir bir tsundere karakterdi, diyaloglarına bayılıyordum, neyse kolay gelsin herkese özelliklede çevir

Kizumonogatari daha yayınlanmadıki ? çevrilsin ve film olarak yayınlancak.

Posted Images

Hanamonoatari 1. Bölüm çevrildi. Bu akşam yüklenir diye düşünüyorum, indirme linklerini bölümler siteye yüklendikten sonra vermemiz gerekiyor. (çeşitli sebeplerden ötürü) Diğer bölümleri de en yakın zamanda vermeyi planlıyoruz.

Edit: Bölüm siteye yüklenince indirme linkleri bu ileti içinde verilecektir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kolay gelsin bu serinin bu hikayesini ismini duyduğumdan beri bekliyorum

Bu arada Hyakumonogatari diye de bi şey duymuştum ben ama... Uydurma mı acaba ?

Teşekkürler ^^

http://en.wikipedia.org/wiki/Hyakumonogatari_Kaidankai

Hyakumonogatari, Japon korku hikâyelerinin edo dönemindeki bir nevi kral olan kişiler için en iyi yüz tanesinin toplanmış halidir. (Hyaku=Yüz tane anlamına gelir zaten.)

Ayrıca hyaku olarak toplanmış şiir dörtlükleri serisi (Karuta>Chihayafuru'ya bakınız) de mevcuttur. 

Monogatari serisi oluşturulurken bu hayalet ve korku hikâyelerinden iblis ve şeytanları anlatmak için esinlenmiş olabilirler ama böyle bir seri yok sanırsam. :D  Olsa, bir de yüz bölüm olsa tadından yenmezdi ama yapacak bir şey yok. Hanamonnogatari'den sonra Kizumonogatari Movie si çıkacak 2015 sezonunda. Onunla yetinmemiz gerekiyor.  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.