Jump to content

Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri

Önerilen İletiler

Evet arkadaşlar, herkes ayrı telden çaldığı için bu başlığı açmayı uygun gördüm.

Artık kimse ben niye banlandım, haksız banlandım diye başlık açmasın, yoksa o kişi tekrar banlanır cevap bile verilmeden, bir sebebi var ki banlanıyorsunuz, yoksa sitede eğlencesine niye üye banlayalım, ne kadar çok üyemiz olursa o kadar iyi ama ben kural ve düzen tanımam diyen tipler çıkıyor, ayrıca burayı ana site gibi ileti kasma yerine ve boş yorum çöplüğüne çeviren tipler çıkıyor, aslında çoğu banlanan kişi niye banlandığının cevabını biliyor ama laf olsun diye siteyi ayağa kaldırıyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 184
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anjo   Önce girdiğin forumun adabını sonrada konuştuğun insana saygıyı öğren.   Mümkünse de gelme bir daha foruma. Açtığı konuya müdahale eden adminin ben olmadığını üç kere dediğim halde kişisel haka

@Pufcuk  :head1:  5. uyarısını yakasına yapıştırdıktan sonra kendisini forumdan uğurluyoruz, tekrar gelecektir kesin (buraya yazayım ilerde lazım olur) lütfen geldiğinizde buranın durum altı boş muha

Bakabakashi 4'üncü uyarıyı aldı, herhalde zevk alıyor bu işten. Git biraz Sigmund Freud oku.

Bu arkadaşlar ısrar ile ileti kasmak ve troll yapmaktan ban yediler, ayrıca 3 uyarı ve hatta daha fazla uyarı alıp hala aynı hareketlere devam etmişlerdir.

SivriSnake
Papucumun Hayalleri (Haylasmeleimm) 
ecem_yuki
eXt
Misaki
Lydia
Lacky
yukii_kaname
dovahkin
Ene
Scream
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.