Jump to content
Türk Anime TV Forum

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Persona 4 The Golden Animation

Anime Türü : Macera Gizem Okul Bilim-kurgu Süper-Güç Doğaüstü-güç

Bölüm Sayısı : 12 / 12

Yapım Yılı : 2014

Çevirmenler : jailbird707

Düzenleme : Hokage_Minato

Özet; Bahar zamanı. Şehirden çok uzakta bulunan, hayatını barış içinde geçiren insanların bulunduğu bir kasabada geçiyor hikâyemiz. Tam da kiraz ağacının yapraklarını dökmeye başladığı zamanlarda Yaso Inaba İstasyonuna bir çocuk gelir. İsmi Yū Narukami’dir. Ailesinin durumu nedeniyle amcasıyla beraber yaşamak için buraya gelmiştir ve artık Yasogami Lisesinde okumaya başlayacaktır.Ve işte bundan sonra hikâyemiz başlıyor: Okul sonrası çıkılan alışverişler. Ortalıkta gezinen bir seri katil ve gece yarısında bir anda yayına geçen bir televizyon kanalı. Peki, bu kez Yū ve arkadaşlarını neler bekliyor acaba?Persona 4: The Golden Animation, 2012 yılında Playstaion Vita için çıkartılmış Persona 4 Golden oyunundan uyarlanan bir anime özelliğini taşımaktadır.

Klasör Linki

Gizlenmiş içerik
İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

logo.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jailbird707;

Açılış Şarkısı: "Next Chance to Move On" by Shihoko Hirata

Kapanış Şarkısı: "Dazzling Smile" by Shihoko Hirata

Yönetmenler: Taguchi, Tomohisa ve Kishi, Seiji

Anime yarın akşam üzeri çıkıyor.Ben de alabilirsem 1-2 güne çevirip atcam her hafta

Görüşürüz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vitada oyununu 2 kez bitirdim. Çok güzel bir serinin 4.oyununun 2. animesi bu. İlk animesinde ana oğlan sessiz sakin ve asosyal tipliyken kalırken 2. animede daha artis ve hazırcevap olmuş. İlk animede çok fazla canımı sıkıyordu bu. Düzelmiş olması mükemmel. Serinin çevrilmesi çok hoşuma gitti ayrıca :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir jailbird707

Arkadaşlar 1. bölüm çoktan çevrildi hatta 2. bölümü de çeviriyorum fakat maalesef server sorunlarından dolayı bir yükleme problemi yaşıyoruz. Umarım bölümler en kısa sürede yüklenecektir. Olmadı ben atarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir jailbird707

Evet millet server problemi devam ettiği için Persona 4: The Golden Animation 1. bölüm altyazılarını atıyorum. Buradan indirebilirsiniz. Bir aksilik olmazsa 2. bölümü de yarın atacağım. Herkese iyi seyirler şimdiden...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir jailbird707

Evet millet Persona 2. Bölümü de yolluyorum. Bölümün altyazılarını buradan indirebilirsiniz. Bu arada gecikme için özür dilerim. İlk defa 500'lük çevirdim de. Herkese iyi seyirler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.