Jump to content

( 12 / 12 ) Persona 4 The Golden Animation

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Persona 4 The Golden Animation

Anime Türü : Macera, Gizem, Okul, Bilim-kurgu, Süper-Güç, Doğaüstü-güç

Bölüm Sayısı : 12 / 12

Yapım Yılı : 2014

Çevirmenler : jailbird707

Düzenleme : Hokage_Minato

Özet; Bahar zamanı. Şehirden çok uzakta bulunan, hayatını barış içinde geçiren insanların bulunduğu bir kasabada geçiyor hikâyemiz. Tam da kiraz ağacının yapraklarını dökmeye başladığı zamanlarda Yaso Inaba İstasyonuna bir çocuk gelir. İsmi Yū Narukami’dir. Ailesinin durumu nedeniyle amcasıyla beraber yaşamak için buraya gelmiştir ve artık Yasogami Lisesinde okumaya başlayacaktır.Ve işte bundan sonra hikâyemiz başlıyor: Okul sonrası çıkılan alışverişler. Ortalıkta gezinen bir seri katil ve gece yarısında bir anda yayına geçen bir televizyon kanalı. Peki, bu kez Yū ve arkadaşlarını neler bekliyor acaba?Persona 4: The Golden Animation, 2012 yılında Playstaion Vita için çıkartılmış Persona 4 Golden oyunundan uyarlanan bir anime özelliğini taşımaktadır.

Klasör Linki
This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
logo.png

image.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 82
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Persona 4 The Golden Animation Anime Türü : Macera, Gizem, Okul, Bilim-kurgu, Süper-Güç, Doğaüstü-güç Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : jailbird

Vitada oyununu 2 kez bitirdim. Çok güzel bir serinin 4.oyununun 2. animesi bu. İlk animesinde ana oğlan sessiz sakin ve asosyal tipliyken kalırken 2. animede daha artis ve hazırcevap olmuş. İlk animed

1. Bölüm eklendi. İyi Seyirler...

Posted Images

jailbird707;

Açılış Şarkısı: "Next Chance to Move On" by Shihoko Hirata

Kapanış Şarkısı: "Dazzling Smile" by Shihoko Hirata

Yönetmenler: Taguchi, Tomohisa ve Kishi, Seiji

Anime yarın akşam üzeri çıkıyor.Ben de alabilirsem 1-2 güne çevirip atcam her hafta

Görüşürüz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vitada oyununu 2 kez bitirdim. Çok güzel bir serinin 4.oyununun 2. animesi bu. İlk animesinde ana oğlan sessiz sakin ve asosyal tipliyken kalırken 2. animede daha artis ve hazırcevap olmuş. İlk animede çok fazla canımı sıkıyordu bu. Düzelmiş olması mükemmel. Serinin çevrilmesi çok hoşuma gitti ayrıca :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir jailbird707

Arkadaşlar 1. bölüm çoktan çevrildi hatta 2. bölümü de çeviriyorum fakat maalesef server sorunlarından dolayı bir yükleme problemi yaşıyoruz. Umarım bölümler en kısa sürede yüklenecektir. Olmadı ben atarım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir jailbird707

Evet millet server problemi devam ettiği için Persona 4: The Golden Animation 1. bölüm altyazılarını atıyorum. Buradan indirebilirsiniz. Bir aksilik olmazsa 2. bölümü de yarın atacağım. Herkese iyi seyirler şimdiden...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.