Jump to content

( 26 / 26 ) Major 4

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Major 4

Anime Türü : Komedi, Dram, Shounen, Spor

Bölüm Sayısı : 26 / 26

Yapım Yılı : 2008

Çevirmen : T4icho, Rouge

Düzenleme : Hokage_Minato

Özet; Onlara karşı oynamak için ayrıldığı Kaido’yla yapılan final maçından sonra, Goro’nun hiçbir pişmanlığı kalmamıştır. Tekrar bir adım atarak, kendine meydan okumaya karar vermiştir.Minor Lig’de mücadele etmek için, Shimizu ve arkadaşlarına veda edip, Amerika’ya doğru yola çıkmıştır.İşte 4. Sezonumuz bu şekilde başlıyor, kendisine yabancı olan bir ülkede, tamamen farklı bir beyzbol tarzıyla, yeni arkadaşlarla ve aynı beyzbol tutkusunu paylaşan güçlü rakiplerle. Goro’nun sonu gelmeyen meydan okumalarına siz de eşlik edin!!

Klasör Linki
This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
logo.png

image.png

This is the hidden content, please

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 259
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Major 4 Anime Türü : Komedi, Dram, Shounen, Spor Bölüm Sayısı : 26 / 26 Yapım Yılı : 2008 Çevirmen : T4icho, Rouge Düzenleme : Hokage_Minato Özet; Onlara karş

İnandık ki 6. sezona kadar çevireceğime , devam ediyoruz. Teşekkür ederim arkadaşlar bu arada hepinize.

Devamı gelecek arkadaşlar. Bu arada az bölüm geliyor .s biraz daha hızlandırın .s saçma sapan serilere 10 bölüm geliyor bu seriye 2-3 .s... Diyen arkadaşları sopalarım. Benden söylemesi  :angry:  :ang

Posted Images

• Forum Admin

5 serilik bir animeydi hatırladığım, bitirsenizde millette bir rahatlasa, 5'nci serinin altyazı ile ilgili sorun vardı sanırım, anyway kolay gelsin çevirmen, encoder ve uploader arkadaşlara

6 sezon luk bir seri  :mellow: 1 sezonu yedin ayak üstü helal olsun  :D 5.sezon İngilizce altyazısı bulunamadı Rus ça olarak var diye biliyorum aklıma bir isim geliyor çevirici için ama :ph34r:  9876573293485 gözle serinin tamamlanmasını bekliyorum şimdiden kolay gelsin diğer sezonlar için de çevirmen arkadaşa ayrıca teşekkürler  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 sezon luk bir seri  :mellow: 1 sezonu yedin ayak üstü helal olsun  :D 5.sezon İngilizce altyazısı bulunamadı Rus ça olarak var diye biliyorum aklıma bir isim geliyor çevirici için ama :ph34r:  9876573293485 gözle serinin tamamlanmasını bekliyorum şimdiden kolay gelsin diğer sezonlar için de çevirmen arkadaşa ayrıca teşekkürler  ^_^

6 sezon yapana kadar bitene kadar yaıynda bıraksalarmış one öle öyle ya  :D gerçi ticari sıtratazi bu  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.