Jump to content

Cinnet Fansub

ozman

Önerilen İletiler

yooo,ilk gantz mangasını ben çevirmiştim...ganzın animesini izlemeye uğraştım ne fakat 3.bölümde kapamak zorunda kaldım ne yazıkki

sansürden,ve yavaşlıktan nefret ettim anime de...

gerçek bir gantz animesi çekilse ortalığı hoplatır ama çekilemez (vahşet,seks,bir sürü sebepten)

Gantz manga çeviri notunda bir yerlerde ( Sanırsam başlarda )

Rammstein- Amour dinleyin güzel gidiyor yazıyordu....

Siz yazdıysanız bunu Rammstein'ı keşfetmem sizin sayenizde olmuşdu asdfgfdsa :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Cinnet Fansub'a Giriş Buradan = http://cinnetfansub.wordpress.com/   Animeler: black lagoon-tamamlandı fmp fumoffu-tamamlandı mushishi-tamamlandı spice and wolf sezon1-oav-2 -tamamlandı Eve no jikan-t

valla guro damarlarım depreştiğinden gantz çevirmiştim...ama illa guru anime dersen   Genocyber,Urutsukidoji,Devilman,shadow star narutaru, yenilerden çevirdiğim mardock scramble da izleyebilirsin izl

@cold dewil:mangaturkteki gantz çevirisindeki o notu sleeper yazdı benim ilk manga editörümdü,şu an 5 .editörümü eskitiyorum:D,   suran hariç 106 bölümdeki çeviriler bana aitti,işte kiriyama ve sleepe

@cold dewil:mangaturkteki gantz çevirisindeki o notu

sleeper yazdı benim ilk manga editörümdü,şu an 5 .editörümü eskitiyorum:D,

suran hariç 106 bölümdeki çeviriler bana aitti,işte kiriyama ve sleeper a

hadi yazın sizin adınızda olsun demişimdir,ilk 20 bölümdeki sleeper yazısı ondandır.

beğendiysen devam et.

valla bana sorarsan trailer müziklerine takılın,

mesela youtube da two steps from hell-skyworld deyin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abi Seinen manga/anime'lerin iyi bitmesine alışabilmiş değilim ben onca yıldır. Gantz'ın mangasını ingilizce okumuştum ama anime çeviris gerçekten dehşet-ül vahşet olmuş, tabii kötü anlamda :(. Bu arada çevrilen serilerin yarısı favorilerim arasında. Başarılar diliyorum, emekleriniz için teşekkürler. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@sourled :cinnetfansub.org,cinnetfansub.blogspot hacklendi,zorla toparladım yeni siteyi...

@wily bank:webtoon değilde,kore mangwası çevirdim

http://www.mangaoku.net/Raiders/01   +14

seri amerikada yen press ce lisanslandı o yüzden çevirileri durdu,

bir ara amazondan getireyim,taratayım bile dedim.o derece süper mangaydı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Black Lagoon'u bilemem ama Spice and Wolftaki izlenimim sizde iğrençti kusura bakmayın ama orda isminizi cidden hak ettiğinizi düşündüm izlerken cinnet geçirdim çünkü altyazı kayması ve kötü bir çeviri hani şimdi bize kolaysa siz yapın diyeceksiniz de resmen baştan sağma hiç uğraşmadan çevirmişsiniz animeyi gittim ingilizce altyazı izledim dayanamayıp her fansub altyazı kayması türü hatalar yapar ama kötü bir şekilde çevrilip direk siteye atmak bana küfür gibi geldi doğrusu böyle yapacaksanız  hiç çevirmeseydiniz keşke.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.