Jump to content

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

TasteLess

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 323
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Loveless, One Outs, Vapire Knight ve Historys Strongest Disciple Kenichi. Bazılarını yıllardır bekliyorum :D

Hangisinden başlasam ? *-* Kaichou wa maid sama, vampire knight, Kamikaze Kaitou Jeanne, Ouran High School Host Club, La Corda Dor'O, Pandora Hearts, Hakushaku To Yousei, Skip Beat, Tonari no kaibutsu

Şu ileti beni benden aldı. Cidden Baccano'nun tekrar gündeme geleceğini düşünmemiştim, çok güzel bir umut oldu bu haber.  Neyse bölüm duasına çıkalım da gelsin inşallah  -_-   Kekkai Sensen çıkmalı!!!

Aldnoah Zero 3 gelecek mi bir şey duyan var mı ?

Spoiler

İçimden bir ses gelecek diyor çünkü Slaine öyle bir sonu hak etmedi , Aldnoah gücünü hala Marslılar kullanabiliyor , prenses Lemriba ve ekibine ne oldu , bundan böyle Vers-Dünya ilişkileri nasıl olacak . Ayrıca Fate serisinde de her şeyin başını anlatan Fate Zero adlı bir anime . Ben de Aldnoah Zero'nun Aldnoah serisi için başlangıç olduğunu düşünüyorum .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vampire Knight ( mangası bitmiş ama nie 3.sezon gelmiyor yarım kaldı :/ )

Arcana Famiglia ( Biraz daha luca görmek istiodum Cry T-T )

Kuroshitsuji ( Devam serisi gelmicek mi yaw mangası güzel gidio ama movie olarak gelio seriler -.-* )

Bleach demeye korkuom .s

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Great Teacher Onizuka

Full Metal Panic

Slam Dunk

Spice and Wolf

Yahari Ore no Seishun Love Comey wa Machigatteiru

Suzumiya Haruhi Serisi

Baccano

Golden Boy

Hai to Gensou no Grimgar

Hourou Musuko

Beck

Hunter x Hunter

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Hani oyunlarda remastered oluyor ya keşke Death Noteda öyle olsa.Animedeki 9.bölümden sonraki olayları yeniden yazsa.Amane Misayı animeden tamamen silse.Ve animeyi soluksuz Kira vs L akıl savaşı olarak 35 bölüm olarak izlesek keşke.Benimkisi sadece temenni bir sorum yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.