Jump to content

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

TasteLess

Önerilen İletiler

Oda Nobunu hakkında hiç bir fikrim yok neden çünkü izlemedim ilgimi çekmedi  :D The Legend of the Legendary Heroes için ise izlemedim ama acayip şekilde ilgimi çeken bir seri izlememe sebebi tabi ki çevirisinin henüz bitmemesi <_< TBA listesinde adı geçiyor  :ph34r: linklerden bakabilirsin  ^_^

http://anilist.co/anime/20628

http://anichart.net/tba

Ben o anichart'ta bir Gintama gördüm  :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 323
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Loveless, One Outs, Vapire Knight ve Historys Strongest Disciple Kenichi. Bazılarını yıllardır bekliyorum :D

Hangisinden başlasam ? *-* Kaichou wa maid sama, vampire knight, Kamikaze Kaitou Jeanne, Ouran High School Host Club, La Corda Dor'O, Pandora Hearts, Hakushaku To Yousei, Skip Beat, Tonari no kaibutsu

Şu ileti beni benden aldı. Cidden Baccano'nun tekrar gündeme geleceğini düşünmemiştim, çok güzel bir umut oldu bu haber.  Neyse bölüm duasına çıkalım da gelsin inşallah  -_-   Kekkai Sensen çıkmalı!!!

• Forum Admin

Ben o anichart'ta bir Gintama gördüm  :wub:

Ben de gördüm ben de gördüm  :D daha bir çok seri gördüm 2015 süper bereketli olacak  B) tabi güncel takip özürlü birine biraz ağır gelecek seriler var ki kara kara düşünüyorum  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Dansai bunri no crime edge'le ilgili bi bilginiz var mı animenin sonu 2. sezon sinyalleri veriyordu hatta endingde 2. sezondan olması muhtemel sahneler gösterdiler ama tık yok mangasına da baktım 30 bölüm var daha devam ediyor denmiş ama son bölüm martın sonunda gelmiş anlamadım pek 

edit: mangasını biraz araştırdım da meğer 30'dan sonra devam ediyormuş ama çeviren grup yokmuş ileride birileri çevirir diye umuyorum artık :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.