Jump to content

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

TasteLess

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 323
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Loveless, One Outs, Vapire Knight ve Historys Strongest Disciple Kenichi. Bazılarını yıllardır bekliyorum :D

Hangisinden başlasam ? *-* Kaichou wa maid sama, vampire knight, Kamikaze Kaitou Jeanne, Ouran High School Host Club, La Corda Dor'O, Pandora Hearts, Hakushaku To Yousei, Skip Beat, Tonari no kaibutsu

Şu ileti beni benden aldı. Cidden Baccano'nun tekrar gündeme geleceğini düşünmemiştim, çok güzel bir umut oldu bu haber.  Neyse bölüm duasına çıkalım da gelsin inşallah  -_-   Kekkai Sensen çıkmalı!!!

Code geass izledikten sonra bende büyük etki yaratmıştı hep  merak ederim 3. sezonu gelirmi diye tg:re'nin de 3. sezon olarak gelmesini çok istiyorum

Code geas büyük ihtimal gelmez ama bi movie olabilir diğerini bilmem

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sadece Chihayafuru gelsin istiyorum. Sebebi mangasını okumam görselde izlemek istemem bazı sahneleri. Bekliyorum umutla en geç 2016'ya kadar gelir diye haberi. 3. sezonda gelsin başka sezon istemiyorum. :)

Skip Beat'te gelse iyi olur diyordum çok saçma yerde kesip bitirmişlerdi çünkü onuda ama mangasını okudum baymaya başladı mangası yarıda bıraktım yani gelmesede olur artık.

Vampire Knight çok saçma bitti gelmesede olur.

Bleach'i unutmuşum Bleach gelir bence hikaye bitince neden yapılmasın ki çok tutan bir seri olduğu için ondan umutluyum zaten şahsen.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.