Jump to content

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

TasteLess

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 323
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Loveless, One Outs, Vapire Knight ve Historys Strongest Disciple Kenichi. Bazılarını yıllardır bekliyorum :D

Hangisinden başlasam ? *-* Kaichou wa maid sama, vampire knight, Kamikaze Kaitou Jeanne, Ouran High School Host Club, La Corda Dor'O, Pandora Hearts, Hakushaku To Yousei, Skip Beat, Tonari no kaibutsu

Şu ileti beni benden aldı. Cidden Baccano'nun tekrar gündeme geleceğini düşünmemiştim, çok güzel bir umut oldu bu haber.  Neyse bölüm duasına çıkalım da gelsin inşallah  -_-   Kekkai Sensen çıkmalı!!!

yanlış anlattım galiba kendimi demek istediğim neden sonlandırıldı veya 2. sezon çıkıp çıkmıycağı hakkında bilginiz yok mu ?

İşin aslı ben yanlış anlamışım. 99 bölümden sonrası hakkında bir fikrim yok. Ben yeni başladım ve 99 bölümde biter diye ummuştum  :smile_oleyo:  Baktım fakat hakkında bir haber bulamadım. Denk gelirsem yazarım :) 

Bak ya yarım mı kalacak şimdi  :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İşin aslı ben yanlış anlamışım. 99 bölümden sonrası hakkında bir fikrim yok. Ben yeni başladım ve 99 bölümde biter diye ummuştum  :smile_oleyo:  Baktım fakat hakkında bir haber bulamadım. Denk gelirsem yazarım :) 

Bak ya yarım mı kalacak şimdi  :(

Mangası hala devam ediyor ve hatta mükemmel denicek kadarda iyi ilerliyor konusu benim düşüncem anime mangaya çok yaklaştı dolayısıyla ara vermek zorunda kaldılar tabi bu sadece tahmin herhangi bi bilgi yok bu konuda :) umarım yarım bırakmazlar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangası hala devam ediyor ve hatta mükemmel denicek kadarda iyi ilerliyor konusu benim düşüncem anime mangaya çok yaklaştı dolayısıyla ara vermek zorunda kaldılar tabi bu sadece tahmin herhangi bi bilgi yok bu konuda :) umarım yarım bırakmazlar

Son sezonu 2014'te çekmişler. Ben de Seinen ile ilgili bir konu hazırlıyorum. Beğenilenler arasına girmiş anketlerde orada keşfetmiştim. TürkAnimeTV 'de de yayınlandığına denk gelince izlemeye başladım ufaktan. 

"It would take another lifetime for a second season of Space Brothers. It’s sad but that’s the truth. You will surely be bored of waiting for the next installment so might as well check the live action film that was adapted from the original manga Uchuu Kyoudai."

tek bulabildiğim bu...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

no game no life gelcek mi artık kesin bilgi var mı yoksa yine ihtimallere dayalı mı bilgiler?[emoji17]

Onu ben de araştırdım,bir yerde yazan bilgiye göre yeterli gelir elde edemedikleri için animeye 2. sezon çıkması ihtimalinin şu anda olmadığı ayrıca da yapımcısının hikayede köşeye sıkışıp kaldığı ve devam ettiremediği açıklamasını yaptığını yazmış ama net bir kaynak göstermemiş. Bir başka yerde de manganın 2. cildinin 2016nın sonlarına doğru çıkacağı yazmış,bu durumda bir ihtimal 2017de animeyi görebiliriz. Ama 2. sezon çıkacağına dahi şu an bir yeşil ışık yok.

Sonuç olarak anime çıksa dahi 2017nin yazından önce gelmeyecek orası çok net :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toradora Devamı Gelmez Ama Gelse Çok İyi Olurdu Finalden Pek Anlamadım

Ayrıca Nasıl Bir Anime Böyle Ya İlk Başka Yardım Ediyorlar Sonra 4 Bölümde İşleri Değiştiriyorlar Böyle Olmaz Ki Ama Evet Eş Olmaları İyiydi Ama Kız Ağladı Ya İçim Gitti Bence Olmadı Final Neyse Vakit Geçirdi Ya O Yetti

...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.