Jump to content

Shingeki no Kyojin Filminin Oyuncuları

free word

Önerilen İletiler

shingeki-no-kyojin.jpg

Geçtiğimiz nisan ayı dolaylarında anime ve mangasıyla tüm dünyada büyük ve sağlam bir hayran kitlesi oluşturmuş seri Shingeki no Kyojin’in live-action filminde popüler oyuncu Miura Haruma’nın boy göstereceği duyurulmuştu. O zamanlar oyuncunun filmde baş karakterlerden Eren’i canlandırıp canlandırmayacağı konusu bir açıklık kazanmamış iken filme ait kadronun bugün açıklanmasının ardından sadece Eren adına değil; diğer karakterler adına da tahminler yürütmek mümkün oldu.

• Haruma Miura
  • Hiroki Hasegawa (yakında çıkacak live-action Kuragehime, Why Don’t You Play in Hell)
  • Kiko Mizuhara (Norwegian Wood, Helter Skelter)
  • Kanata Hongō (Prince of Tennis, Nana 2)
  • Takahiro Miura (live-action Space Battleship Yamato)
  • Nanami Sakuraba (Twin Spica)
  • Satoru Matsuo (Thermae Romae )
  • Satomi Ishihara (No Longer Human, Sadako 3D)
  • Pierre Taki (Linda Linda Linda)
  • Jun Kunimura (Audition, Kill Bill)
  • Shu Watanabe (Kamen Rider OOO)
  • Ayame Misaki (Tokumei Sentai Go-Busters)
  • Rina Takeda (High Kick Girl)

İsimlerin varsayım olarak kalmasının sebebi yayımlanan listede hangi oyuncunun -Eren dahil olmak üzere- hangi karaktere hayat vereceğinin hala belli olmaması; bunun yanında IMDB’nin Mikasa ve Levi için verdiği isimler olan Maki Horikita Shôta Matsuda’nın filme dair ortaya çıkan bu kadroda yer almaması dikkat çekici bir diğer nokta.

shingeki-no-kyojin.jpg

Filmin yönetmenliğine imza atacak Shinji Higuchi, 2015 yazına planlanan projenin iki filmden oluşacağını belirterek açıklananlara bir yenisini daha eklemiş oldu. Orijinal eserin yaratıcısı mangaka Hajime Isayama‘nın gözetiminde şekil alacak hikaye, Shingeki no Kyojin evreni ve karakterlerini hayranlarla buluştururken yeni karakterler ve zorlu düşmanları da içine alacak. Yuusuke Watanabe’nin senaristliğini üstlendiği filmde Isayama’nın da yakın arkadaşı olan sinema eleştirmeni Tomohiro Machiyama ona eşlik edecek.

Animesinin yayımlandığı dönem tüm dünyayı kasıp kavurduğu; mangasıyla hayran kitlesini gün be gün katlayan Shingeki no Kyojin’i film olarak görmek konusunda siz ne düşünüyorsunuz? Sizce de şimdiden sevenleri arasında beklenti yaratan film hikayeyi tüm aksiyonuyla yansıtabilecek mi; yoksa başarısız bir live-action olarak hayalkırıklığının şekil bulmuş haline mi dönüşecek?

Kaynak: Anime Fantastica

P:S: Haber yanlış bölümde açılmış olabilir  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Geçtiğimiz nisan ayı dolaylarında anime ve mangasıyla tüm dünyada büyük ve sağlam bir hayran kitlesi oluşturmuş seri Shingeki no Kyojin’in live-action filminde popüler oyuncu Miura Haruma’nın boy göst

Açıkçası bi anime olsun, roman olsun vesaire filme çevirilmesine pek sıcak kanlı bakamıyorum. Orjinallikten uzaklaşarak değişik şeyler oluşabiliyor. Bana göre herşey orjinalinde güzeldir, tadını bozma

iyi olmama olayı karakteri benzetemiyorlar bizde biraz garipsiyoruz ondan güzel gözükmüyor ama bu tür animelerin liveları oyuncuları ne kadar iyi olsaoda pek iç açıcı gözükmüyor :(

Umarım iyi olur. Japonların animeleri filmlere çevirmelerini pek sevmiyorum. Çünkü bazı animeler güzel olmasına rağmen film vasat olabilir.  Umarım Shingeki'de bunu yaşamayız. Eren'i oynaması düşünülen Miura daha önce Kimi Ni Todoke filminde oynamıştı. Oyunculu fena sayılmaz ve sempatik biri olarak görüyorum. Umarım başarılı olur ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Umarım iyi olur. Japonların animeleri filmlere çevirmelerini pek sevmiyorum. Çünkü bazı animeler güzel olmasına rağmen film vasat olabilir.  Umarım Shingeki'de bunu yaşamayız. Eren'i oynaması düşünülen Miura daha önce Kimi Ni Todoke filminde oynamıştı. Oyunculu fena sayılmaz ve sempatik biri olarak görüyorum. Umarım başarılı olur ^^

iyi olmama olayı karakteri benzetemiyorlar bizde biraz garipsiyoruz ondan güzel gözükmüyor ama bu tür animelerin liveları oyuncuları ne kadar iyi olsaoda pek iç açıcı gözükmüyor :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne olursa olsun karakterleri arıyoruz sanırım :)

Açıkçası bi anime olsun, roman olsun vesaire filme çevirilmesine pek sıcak kanlı bakamıyorum. Orjinallikten uzaklaşarak değişik şeyler oluşabiliyor.

Bana göre herşey orjinalinde güzeldir, tadını bozmaya gerek yok.

İstisnalar olsa da evet :)

Ama aslında her şey kurguda bitiyor. Shingeki no Kyojinde titanların olması bize yapmacık gelmiyor. Çünkü gerçeğe çok benzeyen çizimler izliyoruz. Ama bir film sahnesi söz konusu olduğunda insanlar oynayacağı için efektlerin gerçekten iyi olması gerekiyor ki titanlar bize komik gelmesin. Sahneleri düşündükçe bile umudumu yitiriyorum. Birde anime de titanların insanlara benzemesi oldukça ürperticiydi ama bakalım film de bunu bize yaşatacak mı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.