Jump to content

Hunter x Hunter 2011 Animesi Bitiyor

Berker51

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yakın Bir Zaman İçerisinde Hunter x Hunter 2011 Animesi Bitiyor   Hunter x Hunter 2011 animesi ile ilgili hayranlarının tedirginlikle beklediği haber geldi. Son zamanların en sevilen shounen anime u

Ya daha ben yeni başladım ya 22. bölümü izliyordum şu anda yazıyı görünce şoka girdim. Animesinde üstelik çok güzel çizimleri falan üzüldüm ya  <_<

Saol Unutmuşum :P

Merak etmeyin herkesi memnun edecek bir finali olacak. 148. bölüm ise şimdiki arc'a ilk bakış gibi olacak. Şuan mangada işler Gon & Killua'dan çıktı çünkü daha çok Leorio & kurapika olarak devam edecek gibi. 

Tabiki yinede bitmesi üzücü. Animeyi bu kadar hızlı işlemeselerdi rahat 200 bölüm de olurdu 300 bölümde böyle işlemek istediler, tadından da yenmedi. Benim için bu anime her zaman bir numaralı SHOUNEN olarak kalacaktır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

--Bu yazı spoiler da içerir!!--

en son bakamadım ama galiba en son 142.bölüm çıkmıştı. 6 bölüm kalmış.. anlamadığım; Gon babasını okadar bulmak için uğraştı ama bu son 6 bölümde babasıyla gon buluşsalar takılsalar bile (ki daha Gon 'un uyanması var...) neye, kime yeter.. ki zaten seride Ging herzaman çok merak edilen, gizemli ve sanki çok güçlüymüş imajı verildi. ama son bölümlerde Ging kimsenin sevmediği, 2 yıldızlı bir avcı olarak gösterildi (galiba en fazlası 3 yıldız ve bu sayıda yıldıza sahip bikaç avcı bulunmakta) oysaki dikkatimi çekti ki bi bölümde Kite, Ging hakkında dünyanın en iyi avcısı sözünü etmişti.. kafamda deli sorular  :D neyse umarım bu final ve son 6 bölüm, seriye yakışır şekilde olur.. -_-  :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

başından beri severek ve gülerek izlediğim herhafta günceli gelsin çarşambamız sıkıcı geçmesindediğim ama ensevdiğim animelerdendi

güldürdü ağlattı savaştı dövüştü :D unutulmaz bir seri  :hate-onion-head-emoticon: :depressed1-onion-head-emoticon:,

yanlız sinir olduğum bir nokta var gon un babasından ve geçmişini es geçtiler sanki zaten fazla konuşmuyo adam karakterini birtürlü anlaya madım

not: yumruk güzeldi ama :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.