Jump to content

Eski Çeviri

eskiçeviri

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 254
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Discord adresimize gelmek için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.  Çevirmen başvuruları için ise buradan ulaşabilirsiniz.  Serilerimiz tamamlandıktan sonra Nyaa.si torrent sitesine eklen

Kolay gelsin, hokuto no ken animesi ilginizi çeker mi : P

Çevirileriniz çok güzel ve yerinde. Sizleri seviyorum ESKİŞEHİRİN ESKİ ÇEVİRİSİ.

http://eskiceviri.blogspot.com.tr/2015/05/watashi-no-ashinaga-oji-san.html

Watashi no Ashinaga Oji-san 3-4-5 eklendi.

http://eskiceviri.blogspot.com.tr/2015/09/kemono-no-souja-erin.html

Kemono no Souja Erin - 9 Bölüm eklendi.

Önemli not: InuYasha serisine  90. Bölümden çevirisine başlanacaktır. Aynı zamanda ilk bölümden çevirisi başlamıştır. 
http://eskiceviri.blogspot.com.tr/2015/11/inuyasha.html

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Fansubu kişisel hayatın öne çıkmasından dolayı bunun yanı sıra fansubun içindeki bazı sebeplerden ötürü durdurma kararı vermiştim. Uzun zaman geçti veyahut geçmedi yeni seriler ve yeni çevirmenler ile yakın bir zaman içerisinde Eski Çeviri grubu tekrardan aktif hale gelecektir, bunu duyurmak istedim.

Devam edeceğimiz seriler Sonic X ve Z Mazinger olacaktır, diğer yarım kalan seriler için örnek olarak InuYasha için bir şey diyemeyeceğim şu anlık çünkü çevirmenlerin gözü korkuyor ki aynı şekilde benim başlayıp bırakan çevirmen çok olduğu için şu anlık InuYasha serisine el atmayacağım -ki aklımda bir çevirmen var duruma bağlı belki InuYasha serisini ona verebilirim eğer olursa InuYasha yakın bir zamanda tamamlanmış olur. 

Yeni seriler olarak daha eskilere ve içerik olarak daha zengin olan animeler seçtim, ayrıca anime önerilerine tekrardan açığız lakin bu sefer öneri olarak sunulan serileri gerek Facebook sayfamızda gerek Fansub sitemizde anket şeklinde seçime sunulacak lakin bunların olması içinde softsub bulunması gerekmektedir. 

Takip eden, bizi destekleyen herkese teşekkür ederim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Sizleri tekrar çeviri dünyasında görmek güzel oldu, az olsun ama öz olsun, elbette özel yaşantınız daha öncelikli lakin eski serilerin biz anime severler ile olan bağlarının kurulmasında en önemli köprülerden birisiniz umarım bundan sonra da yapacağınız çalışmalar az bile olsa devam eder.

Emekleriniz için teşekkürler :clap2:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.