Jump to content

( 12 / 12 ) Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Genelde shoujo animeler manga sonlarıyla hiç bağlanmadan mutlu bitiyor o yüzden pek şaşırtıcı bir durum değildi. Çok teşekkürler.  ^_^ 

Katılıyorum. Pek farklı bir tarafı yoktu. Final normal bir manga bölümünün az değişmiş bir haliydi sadece. Çok teşekkür ederiz.

Aslında mangasında çokça ileride. Mangasının animesindeki anları ele alan kısımları beni sıkmıştı ama çevirdiğim için okumaya devam ettim. Bence kesinlikle mangası çok daha iyi devam ediyor ama anime mi manga mı diyecek olursak ve manganın ele aldığı kısımlardan düşünürsek anime diyorum çünkü mangadaki bazı gereksiz bölümler çıkartılmıştı. Bu iyiydi. İticiliğini bilemiyorum bana her hâlukarda itici geliyor ama bir okadarda seviyorum.  :lol: 

Çok teşekkürler.  ^_^ 

Çıkacağını sanmıyorum. Dediğim gibi sadece OVA var gelecekte görünen. Onunla yetineceğiz. Asıl biz teşekkür ederiz.  ^_^

Mangada yetiştim güncele. Kyoya'yı baya sevmeye başladım. Kesinlikle düşünce tarzı ve bir tarzı var. Sadist özelliği biraz kötü sadece o kadar.Tamam ağır tsundere ama güzel oluyor böyle karakterleri izlemesi. Erika çok şirin ama çok da saf yalnız. Keşke biraz daha akıllı olsaydı neyse yinede manga güzel geldi. Ama ben animesinden ısındım kesinlikle seriye. Mesela Ao Haru Ride'ın mangası daha güzel gelmişti bunda tam tersi oldu bende.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 116
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Ookami Shoujo to Kuro Ouji Anime Türü : Komedi Okul Shoujo Bölüm Sayısı : 12 / 12 Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : Evallark Düzenleme : Sine Güneş (Sinsine)

İlk tanıtım videosunun çevirisini buradan izleyebilirsiniz.

1. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

Posted Images

Mangada yetiştim güncele. Kyoya'yı baya sevmeye başladım. Kesinlikle düşünce tarzı ve bir tarzı var. Sadist özelliği biraz kötü sadece o kadar.Tamam ağır tsundere ama güzel oluyor böyle karakterleri izlemesi. Erika çok şirin ama çok da saf yalnız. Keşke biraz daha akıllı olsaydı neyse yinede manga güzel geldi. Ama ben animesinden ısındım kesinlikle seriye. Mesela Ao Haru Ride'ın mangası daha güzel gelmişti bunda tam tersi oldu bende.

Erkek tsundereler candır ya. Ben çevireceğim için mangasını okuduğumdan bana manga daha iyi geliyor ama tabii animedeki manga kısımlarını karşılaştırırsak anime daha sempatik. Ao Haru Ride'ın mangası gerçekten çok iyi ama.  ^_^ 

simdi mangasina animenin kaldigi yerden devam etmek istiyorum da hangi bolumden baslamam lazim ?

Animenin sonu farklı olduğu için mangadaki kısımla biraz farklılık var o yüzden 20 bölümde dahil olmak üzere başlamanı öneririm.  ^_^ 

Eğlenceli seriydi, bende mangasına devam edeceğim sanırım. Çeviri ve yayında emeği geçenlere teşekkür ederim.

Bizden takip ettiğin için biz teşekkür ederiz.  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.