Jump to content

( 13 / 13 ) Tide-Line Blue

KuramaUN

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Neyi umuyon *-* sen çevirdin de biz eklemedik mi *-*

Al işte tipik aziz abi :D Ya yok aksamıyoruz ya yoksa nasıl ayrılam ya :D Seneye inşallah akarız senle :D 

Anime Adı : Tide-Line Blue Anime Türü : Aksiyon Macera Bilim Kurgu Bölüm Sayısı : 13 / 13 Yapım Yılı : 2005 Çevirmenler : Setsuna Düzenleme : Eolo-sama Özet; Dünya nük

Alttaki alıntıya bak ve gör   :D Yağcılık böyle olur :D

Yağcılık değil yahu , sadece gerçeklerin küçücük bir parçası :D , yağcılık yaparsak buradaki sayfalar yetmez :D ,Setsuna chan sen bakma bu  Eren' e. Eren hem sana o kadar yağcılık yaptık hala sorunlu serileri bekletiyorsun :D düzelt şunları da kurtar bizi Eren sama :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yağcılık değil yahu , sadece gerçeklerin küçücük bir parçası :D , yağcılık yaparsak buradaki sayfalar yetmez :D ,Setsuna chan sen bakma bu  Eren' e. Eren hem sana o kadar yağcılık yaptık hala sorunlu serileri bekletiyorsun :D düzelt şunları da kurtar bizi Eren sama :D

:D Yağcılık istiyosa kendisi yapsın. Ben teşekkür ederim serileri takip edip arşivlediğiniz için. ^^ :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben arka plana geçtim valla direk yöneticiye ulaş :D Lys sınavım var ona hazırlanıyorum ve hayattan soğudum :D 

:D Yağcılık istiyosa kendisi yapsın. Ben teşekkür ederim serileri takip edip arşivlediğiniz için. ^^ :D

hahaha yaparım bi ara sena :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben arka plana geçtim valla direk yöneticiye ulaş :D Lys sınavım var ona hazırlanıyorum ve hayattan soğudum :D 

hahaha yaparım bi ara sena :D 

Eren nasıl yaparsın bunu nasıl bırakırsın bizi yarı yolda, şimdi sen olmayınca kimi rahatsız edeceğim ben :D   şaka bir yana hakikaten de bayağı dolu olacaksın anlaşılan, sınavda inşallah istediğin gibi bir sonuç alırsın, birde Barış ekibe katılmak istermisin diye sormuştu ,  eğer barış ekiptekileri canlandırıp dahada aktif yapma görevi diye bir yer açarsa talibim :D , yoksa çok tembel biri olarak bir işi yapmam yıllar sürer. Çeviri yapayım dedim o kadar sıkılmıştım ki bana sanki 1 bölüm 3 yıl sürmüş gibi gelmişti. Bu yüzden Sena chan sizlere imrenmemek elde değil (birde depresyondaki halin böyleyse normal halini düşünemiyorum bile :) ), Eren aynı şekilde imrenmemek  elde değil haberin olsun. Birde şu pc yi ddr4 ram ler çıksa da değiştirsem diye bekliyorum, Eren o zaman sana nasıl encode yapılırmış tek tek öğreteceğim :D , sırf altyazılarda çok küçük bir harf bile hatalı diye bir bölümü , altyazıları düzelterek izlemem 2 saat sürüyor, eğer bir hata bile varsa resmen çıldırıyorum, bu yüzden de tembelliği seviyorum :D , gerçekten de ekip olarak sizleri taktir etmemek elimde değil sağ olun gençlik :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eren nasıl yaparsın bunu nasıl bırakırsın bizi yarı yolda, şimdi sen olmayınca kimi rahatsız edeceğim ben  :D   şaka bir yana hakikaten de bayağı dolu olacaksın anlaşılan, sınavda inşallah istediğin gibi bir sonuç alırsın, birde Barış ekibe katılmak istermisin diye sormuştu ,  eğer barış ekiptekileri canlandırıp dahada aktif yapma görevi diye bir yer açarsa talibim  :D , yoksa çok tembel biri olarak bir işi yapmam yıllar sürer. Çeviri yapayım dedim o kadar sıkılmıştım ki bana sanki 1 bölüm 3 yıl sürmüş gibi gelmişti. Bu yüzden Sena chan sizlere imrenmemek elde değil (birde depresyondaki halin böyleyse normal halini düşünemiyorum bile  :) ), Eren aynı şekilde imrenmemek  elde değil haberin olsun. Birde şu pc yi ddr4 ram ler çıksa da değiştirsem diye bekliyorum, Eren o zaman sana nasıl encode yapılırmış tek tek öğreteceğim  :D , sırf altyazılarda çok küçük bir harf bile hatalı diye bir bölümü , altyazıları düzelterek izlemem 2 saat sürüyor, eğer bir hata bile varsa resmen çıldırıyorum, bu yüzden de tembelliği seviyorum  :D , gerçekten de ekip olarak sizleri taktir etmemek elimde değil sağ olun gençlik  :D

Al işte tipik aziz abi :D Ya yok aksamıyoruz ya yoksa nasıl ayrılam ya :D Seneye inşallah akarız senle :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.