Jump to content

Black Lagoon 1.Sezon - 720p - 100-140 MB -Arşivlik yüksek kalite

Huseyinekrem

Önerilen İletiler

JPh0lQO.jpg

:Yapım Yılı:
2006

:Tür:
Aksiyon, Komedi, Dram, Psikolojik

:Bölüm Sayısı:
12

:Konu:
Okajima Rokuro adlı şirket elemanı, çok gizli bir diskle yola çıkar ancak diski veremeden teslimatcı bir grup tarafından kaçırılır.
Şirketi bunu öğrenince Okajimayı harcamak pahasına peşlerine paralı askerler takar.
Paralı askerleri yendikten sonra bunu öğrenen Okajima adını Rock olarka değiştirir ve teslimatçılara katılır.

Videolar Türkanime'den varsayılan fansub tarafından VK 720p olarak indirilip HandBrake ile sıkıştırılmıştır.
Neredeyse kayıpsız ve insan gözü tarafından farkı hissedilmeyecek güzel bir yöntemdir.
Arşiv yapmaya yönelik olduğunuda hesaba katalım. normalde 4 GB tutan sezon şuan 1.05GB
Böyle kısa anime istekleriniz varas söyleyin. Animeyi beğenirsem sıkıştırayım. 1 hafta içinde tamamlarım.
İyi seyirler Türkanime!

:Klasör linki:

https://www.mediafire.com/folder/rj3lf6k71upqp/BlackLagoon

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
  • 1 ay sonra...

Hocam bu render işlemini nasıl yapıyorsunuz? elimde 35 GB Fairy Tail var ve cloud hesabıma uplicam ama zamanım kısıtlı. Acaba nasıl yaparız :) Bu arada ellerinize sağlık ama OneDrive Uplasanız daha güzel olur :) (idm ile senkronize çalıştığı için)

Geç cevap veriyorum kusura bakma ama :) Mediafire en hızlısı diye onla çalışıyorum ya. Hem silinmiyoda. Render ile ilgili bilgiyi forumda daha önce paylaştım buyur:

http://forum.turkanime.tv/topic/13834-animelerin-boyutunu-kalite-düşürmeden-azaltmak/?hl=handbrake

gerekli bilgiyi buradan edinebilirsin. Sistemin güçlüyse daha iyi sıkıştırma bile yapabilirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Geç cevap veriyorum kusura bakma ama :) Mediafire en hızlısı diye onla çalışıyorum ya. Hem silinmiyoda. Render ile ilgili bilgiyi forumda daha önce paylaştım buyur:

http://forum.turkanime.tv/topic/13834-animelerin-boyutunu-kalite-düşürmeden-azaltmak/?hl=handbrake

gerekli bilgiyi buradan edinebilirsin. Sistemin güçlüyse daha iyi sıkıştırma bile yapabilirsin.

Sistemim orta ölçekli ama sağlam :) Teşekkür ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.