Jump to content

Clannad 1080p!

Huseyinekrem

Önerilen İletiler

ItDnjI3.jpg

:Tür:

Dram, Romantizm, Komedi

:Tarih:

2006

:Bölüm Sayısı:

23+1

:Kalite:

1080p Rip

:Konu:

Nagisa Furukawa, zayıf bedeni yüzünden okula bir sene ara vermek zorunda kalmıştır. Son sınıf öğrencisi olduğundan tanıdığı kimse kalmamıştır.

Bu yanlız kaldığı ortamda Okazaki ile tanışır. Acaba onları neler beklemekte?

Arkadaşlar, torrentten 1080p olarak indirip sıkıştırdım. boyutu çok fazla düştüğünden bende şüphelendim ama hiç bir sıkıntı yok. Buyrun buda önizleme:

http://www.mediafire.com/watch/48c9l2ds84hyt68/Preview-1.mp4

Bölümler inanılmaz bir biçimde 150-300 mb arası değişiyor. En azından birini indirip deneyin. Bu boyuta bu kalite inanılmaz.

:Klasör linki:

AWsyQpj.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Millet minimkv ile düşürüyor, hemde görüntü kalitesi çok iyi, tabii gözünüzün algılayabildiği kadar, yoksa gözünüzün algılayamacağı kadar kaliteli olsa ne yazar, telefonlardaki çözünürlük hikayesi gi

Merhaba 12 kere izlemiş biri olarak  720p  arşiv hazırlamıştım  forum  gezerken 1080p  görünce heyecana kapılmıştım  ve yazılan mesajlardan sonra vazgeçtim :D 

Sizi hatırlıyorum, chatango'da konuşmuştuk. Ben size (eğer boyut konusunda sakıncanız yoksa) düzgün bir biçimde 1080p halini gösterebilirim.

• 2 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Clannad'ın hakiki 1080p video'sunu izlemiş birisi olarak izlemek isteyenler buradan indirip izlesinler. Bu video'lar 1080p'nin yanına bile yaklaşamaz.

Kardeş pardonda uydurma yani. Bende ordan alıp ripledim. Arada o kadar fark olsa konu açmakla niye uğraşayım. TV de izliyorsan bişey diyememde, 21" monitörde bir farkı yok. Dene diyorum kimse sallamıyor arkadaş :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.