Jump to content

Yeni Bölümlerden Bildirim Alın

Kutsan

Önerilen İletiler

Akame Ga Kill! Ünlem Koyulacakmı Adres Çubuğunda Ünlemsiz Oldu İçin Merak Ettim Akame Ga Kill Mi Yoksa Akame Ga Kill! Bölemi Yazılcak !

Türk Anime'de animenin ismi nasılsa birebir aynı yazınız. Akame ga Kill! aynen Türk Anime'de böyle yayınlanmış, yani ünlem ile.

Müthiş bir konu hazırlamışsın,Android için denedim gayet güzel çalışıyor teşekkürler.

Rica ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhabalar,   Pushbullet kanallar özelliği ile çok büyük bir yeniliğe gittiği için bu konuda bir hayli basitleşti ve artık IFTTT kullanmamıza gerek kalmadı. Bu yazımda size Pushbullet kanallar sistemi

"Tek Bir Anime İçin Tarif Oluşturma" bölümünde 5. maddede New feed item'i seçin. 6. maddede ise ilk 2 cümleyi silin, okumayın. "Feed URL" bölümüne hangi siteyi eklemek istiyorsanız onun RSS beslemesin

Posted Images

Teknoloji ile aram çok iyi olmadığı için kurmakta zorlandım (ilk etapta); fakat aslında çok kolaymış. Denemeye başlayınca çok kullanışlı olduğunu göreceksiniz. Yeni bölüm takip etmekten yorulan ve sürekli bu sebepten Türkanime'yi ziyaret edenler için çok kullanışlı. Yayımlayan arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık. (arigato goshicinsama :D)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

peki herhangi bir sitenin xml dosyasını nasıl görebiliriz ?

RSS beslemelerini site sahipleri kendi oluşturur biz oluşturamayız. Eğer bir siteniz varsa RSS dosyası oluşturmayı Google'dan bulabilirsiniz. Ancak takip ettiğiniz bir sitenin RSS beslemesine ulaşmak istiyorsanız ve site sahibi RSS oluşturmamışsa yapacağınız bir şey yok. Çoğu sitenin RSS'i vardır. Mesela Türk Anime TV için http://www.turkanime.tv/ 'a girip en aşağıda sağ altta RSS logosuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

windows phone yokmu :crying2-onion-head-emoticon:

Windows Store'da Pushbullet'in resmi uygulaması yok ancak resmi olmayan birkaç uygulama mevcut. Ben onları denemedim ve bir Windows Phone işletim sistemli cihaza sahip değilim. http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/pushbullet-beta/0958bb2f-d060-4b7a-971c-11389c2ea0fd bulduğum uygulama bu. Deneyin eğer olursa konuyu güncellerim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.