Jump to content

Tanisma fasli :)

Önerilen İletiler

o ne demek ablaa  :o yu ar nat hmm nasılsın berat mı dedin acaba  :ph34r: ben iyiyim abla sen nasılsın  ^_^

Bizim orda eyfel dagı varya orda işte  :unsure:

Naparsın işte kaan özentilik yapıyor ama onuda düzgün yapamıyor ajksdlsaf :D Sa Kaan kanka selamlar  B)

Aslında direk hoşgeldin yazmazdımda şimdi tam oyuna girerken gördüm aceleye geldin düzeltiyorum :D

'' Hoşgeldin Azra , ay em saybır berat. Keyifli forumlar ''  B)

Şu an bi dejavu yaşıyorum kendi başlatığım akımın öncüsü Berat mı oldu   :o  wtf ?  :angry:  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoşgeldin, 2 ayda 50 anime mi izledin yoksa sadece 2 ayda Japon sevdan mı coştu ben anlamadım  :huh:  Neyse forumda keyfine bak :D 

Zaten gece izliyorum sorun annem izletmiyo 19 da yatip 10 da kalkiyorum Yazik asagidakiler ole saniyor yani

Saol ha bide izledigimde zevk aliyorum ole cabuk cabuk gecmiyorum zaten ve genwlde sonunda agliyorum :p cok uyuz ya neyse bu huyum

foruma hoş geldin ben Büşra umarım iyi vakit geçirirsin :D

Hoşgeldin foruma kardeşim eğlenceli vakitler dilerim umarım dil çevirmenliğini yapabilirsin. ^^ 

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...

Hoşgeldin ^^ ben Çiğdem :) bende de ani bi japon-kore fanlığı oluşmuştu, kendi kendime korece yazmayı falan öğrendim :D ama japonca biraz zor -,- Neyse hoşgeldin tekrar.. iyi forumlar !

o ne demek ablaa  :o yu ar nat hmm nasılsın berat mı dedin acaba  :ph34r: ben iyiyim abla sen nasılsın  ^_^

Bizim orda eyfel dagı varya orda işte  :unsure:

Naparsın işte kaan özentilik yapıyor ama onuda düzgün yapamıyor ajksdlsaf :D Sa Kaan kanka selamlar  B)

Aslında direk hoşgeldin yazmazdımda şimdi tam oyuna girerken gördüm aceleye geldin düzeltiyorum :D 

'' Hoşgeldin Azra , ay em saybır berat. Keyifli forumlar ''  B)

Hoş geldin :)

Hoş geldiniz.

Valla helal olsun 2 ayda 50 anime hergün 1 seri bitirdin galiba benim de öyle hayalim vardı ama 3 ayda 20 anime falan izledim maksimum :D Her neyse ben Ayhan iyi forumlar. ^_^  

hangi  dağda kurt öldü de sen sade hoş geldin dedin  :blink:

welcam öyle yazılmaz velkam diye yazılır  -_-  <_<

Bu sefer düzgün olmuş hoş geldin Azra. :)

o problem bende de var :D

Hoşgeldin bende Zeynep umarım iyi anlaşırız

seni anlıyorum ben bleach ın son bölümlerinde hüngür hüngür ağlamıştım :D

Hepinize teşekür ederim

Bana emreknyr yardim etti konu acmasini bilmiyordum ordan onceden tanistik ayrica emreknyr tekrar tesekurler cok saol yardimin icin .

Evet ramazanda anemler full yattim sandi ama ben öyle anime izledim ( Pembiş ne bizim çektiğimiz :D .)

İlgilendiğiniz için sizde saolun sizede keyifli forumlar cok saolun hosbulduk ^_^ :)

Bir de Çiğdemcim co guzel oluyo dimi ilk basladiginda devam etmesi ayri bir zevk

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.