Jump to content

PSP Anime Oyunlarını Bilgisayarda Oynuyoruz!

Burakesan

Önerilen İletiler

Başlıktan da göründüğü üzere, PSP Anime oyunlarını bilgisayarda oynuyoruz! 

Benim gibi konsola çıkan anime oyunlarına hep uzaktan bakmaktan sıkıldıysanız videoyu izleyin, siz de bu keyfin tadına varın derim :)

Android işletim sistemli telefonlarınızı oyun kolu haline getirmenin yolunu gösteren ufak bir rehber de var videoda :)

Bu videoda;

- İhtiyacımız olan yazılımlar

- PPSSPP kurulumu ve oyun tanıtma

- PSP Anime oyunları için indirme sitesi

- Android işletim sistemli telefonunuzu oyun kolu haline getirme

- FMA Brotherhood, Sword Art Online: Infinite Moment, Bleach ve Naruto gibi anime oyunlarının oynanışı

...gibi konulara değindim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende kullanıyorum bu programı ama 0.9.6'dan sonraki sürümler sorun yaratıyor bende az biraz oynadıktan sonra siyah ekran veriyor altta da ekran kartı bağlantıyı kesti tarzı bişeyler yazıyor

Ekran kartı sürücülerinizi güncel tutmaya özen gösterin. Bende de bir aralar "...bağlantıyı kesti" şeklinde hata alıyordum (PPSSPP'de değil) ve temiz bir sürücü güncellemesiyle sıkıntııyı aşmıştım :)

Videoda göstermediğim ancak denediğim bir sürü PSP anime oyunu oldu, şu ana kadar bir problem yaşamadım, umarım yaşamam da :) Çok tatlı geldi, yiyip tüketeceğim bu PSP anime oyunlarını :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ekran kartı sürücülerinizi güncel tutmaya özen gösterin. Bende de bir aralar "...bağlantıyı kesti" şeklinde hata alıyordum (PPSSPP'de değil) ve temiz bir sürücü güncellemesiyle sıkıntııyı aşmıştım :)

Videoda göstermediğim ancak denediğim bir sürü PSP anime oyunu oldu, şu ana kadar bir problem yaşamadım, umarım yaşamam da :) Çok tatlı geldi, yiyip tüketeceğim bu PSP anime oyunlarını :D

Teşekkürler öyle deneyeceğim bide anime oyunu olarak corpse party ve to aru majutsu no index'i tavsiye ederim ve anime oyunu değil ama anime tarzı gods eater'da güzel baya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Videoyu izlemeye vaktim olmadı ama acaba Sword Art Online Hollow Fragment'i de oynayabilir miyiz bu şekilde? PS Vita oyunu o ama.

PSP Vita henüz tam anlamıyla kırılamadığı için herhangi bir emulatör de yok maalesef :( Videonun büyük bir kısmı oynanış videosu, ilk kısımları izlerseniz PPSSPP'nin nasıl yükleneceğini ve önemli detayları öğrenebilirsiniz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.