Jump to content

PSP Anime Oyunlarını Bilgisayarda Oynuyoruz!

Burakesan

Önerilen İletiler

Aynen öyle.

Ne var ki, ben bu vakte kadar bir sürü ayar denedim, hiçbiri iyi sonuç vermedi. Ama, sesi kapatınca her şey toz pembe, gram kasılma olmuyor...

Ben god of war'ı telefonda oynamıştım ayarları yapınca büyük ölçüde düzeldi ama arada fps düşüyordu yine ayrıca ses konusunda da daha fazla geliştirilmesi lazım programın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Ben god of war'ı telefonda oynamıştım ayarları yapınca büyük ölçüde düzeldi ama arada fps düşüyordu yine ayrıca ses konusunda da daha fazla geliştirilmesi lazım programın

ppsspp  gold sürümü fps artırıyormuş oda 13  lira gibi bişeydi galiba aylık ücretmi tek alışmı bilmiyorum ama bakalım sararsa neden almıyım ki :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

ppsspp  gold sürümü fps artırıyormuş oda 13  lira gibi bişeydi galiba aylık ücretmi tek alışmı bilmiyorum ama bakalım sararsa neden almıyım ki :)

İlginç doğrusu, ben öyle bir bilgiye rastlamadım. FPS artışı oluyorsa neden olmasın, ama dediğim gibi, araştırmalarım esnasında öyle bir şeyle karşılaşmadım doğrusu. 

Yakında telefonunuzda en azından oynanabilir seviyede akıcılık sağlayan oyunların listesini ekleyeceğim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Videoyu yeniledim arkadaşlar.

Talihsiz bir sebepten dolayı (telif hakkı falan değil, bir şirket için iş yaparken oldu...) kanalım kapatıldı. Anime ve mangaya dair videoları bundan sonra daha sıkı tutacağım.

Yeni kanalıma abone olmanızı rica ediyorum :) Yakında anime mause pad'i çekilişi de olacak, mutlaka beklerim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.