Jump to content

Internet Download Manager v6.07 Build 7 Final + Retail

Misafir MaRMaReX

Önerilen İletiler

Misafir MaRMaReX

Resmi ekleyen

Internet Download Manager; dosyaların indirme hızını artıran, indirilen dosyanın kaldığı yerden devam etmesini (resume) sağlayan, bünyesinde zamanlama özelliği barındıran ve indirilecek her türlü dosyayı yönetme olanağı sunan bir indirme yöneticisidir. Dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir, ne zaman indirileceğini zamanlayabilirsiniz. Bu indirme yöneticisi FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini, Proxy sunucularını, güvenlik duvarlarını (firewall), çerezleri (cookie), MP3 ses dosyalarını ve MPEG video içeriklerini destekler. Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olarak işleyici bulundurur ve sorunsuz bir şekilde çalışır. Basit grafikli kullanıcı arayüzü ile kullanıcı dostu ve kolay kullanımlıdır.

Yazılımın Genel Özellikleri:

# Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm tarayıcılarla sorunsuz çalışabilme

# Desteklediği tarayıcılarda bir linki tek tıklama ile innDirme

# Hızlı innDirme (üretici, Internet Download Manager’in DAP ve Getright programlarından daha hızlı innDirme yaptığını iddia ediyor.)

# innDirmeyi durdurup, kaldığı yerden devam ettirebilme

# innDirme zamanını belirleme

# Tamamlanan dosyalar için otomatik virüs denetimi

# Özelleştirilebilir arayüz

# Hızlı güncelleme

# Sürükle-Bırak desteği

# İsteğe göre 1-2-4-8 ve 16 kanaldan innDirme yapabilme

# ZIP önizleme

# FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini destekleme

# Olaylarda ses çıkartabilme

# Komut dizisi kullanabilme

Yazılımın Bu Sürümündeki Değişiklikler:

# Vista sorunları giderildi.

# YouTube, Google Video ve MySpace TV üzerinden video innDirme özelliği eklendi.

# IE7 ve Firefox desteği geliştirildi.

http://depositfiles.com/en/files/37hfoumto Kendi Upload'ımdır. Kendisi Cracklidir İndirip, Kurun Ve Kullanın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ne tuhaftır ki bizim ülkemizdeki kimse düşünmüyor ki bu adamlar bu kadar uğraşıyor bu programı bu hizmeti bize sunuyor biz şunlara hak ettikleri parayı verelim diye. Herkes gidip crack indiriyor. Yazı

• 7 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Marmarex, ben bu programı indirdim ama sanırım crack falan yapmamış şimdi 3 gün sonra deneme süresi bitecek diyor. Ben onu tekrar nasıl full sürüme dönüştürebilirim ? Bu arada ben yanlış kurmuş olabilirim.. :D

Çok basit crackli indirdiysen eğer crack içindeki idman.exe adlı dosyayı idm'yi kurduğun klasörün içine kopyalıyorsun ve değiştir diyorsun okadar. Yalnız burda dikkat etmen gereken olay güncelleme yapmıycaksın yoksa crackin iptal olur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

" http://depositfiles....files/37hfoumto Kendi Upload'ımdır. Kendisi Cracklidir İndirip, Kurun Ve Kullanın. "

Demiş Marmarex. Yani crack yapmaya gerek yok herhalde ama ben kuramadım adam akıllı sanırım. :D

İndirince idman ve idman retail diye iki tane klasör geliyor ikisinin içinde de farklı exe dosyası var ben acaba hangisini kurdum :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.