Jump to content

Onodera Fan Club

kawaii kereste

Önerilen İletiler

sende Onodera hayranlığı sezmiyorum... alsam mı almasam mı kararsız kaldım...

işte ben mangasını okumuyorum, 2. sezon ümitlerim var çünkü :D mangasını okuyunca animeden aynı zevki alamıyorum.

Gelip geçici hayaller bunlar. Seiyuusu tatlı falan ama animede karakter bastırılıyor. ^^

Birde saç stili çok garip gelmişti ilk izlediğimde.

#kwhere

#challenge requested.

(edit. Asasasd görkem hangi ara değiştirdin avatarı)

(edit. Eskisi çok uzun süredir duruyordu, bunu da okulda izleyince değiştiriverdim)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kosaki Onodera kimdir / nedir?   Onodera Nisekoi'deki best grilldir.   Onodera bizim yüce tanrıçamızdır.   Onodera bir milletin kendi kendini yönetmesidir.   Onodera bir yemek ismidir.   Onodera tek

bana zorla okutcaksın mangasını :D

Gelip geçici hayaller bunlar. Seiyuusu tatlı falan ama animede karakter bastırılıyor. ^^

Birde saç stili çok garip gelmişti ilk izlediğimde.

#kwhere

#challenge requested.

(edit. Asasasd görkem hangi ara değiştirdin avatarı)

animede Chitoge'ye gereğinden fazla vakit ayırmışlar, doğrudur, ama kimse Onodera'yı bastıramaz... #ChallengeAccepted

ve aynen saç stili biraz farklı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

animede Chitoge'ye gereğinden fazla vakit ayırmışlar, doğrudur, ama kimse Onodera'yı bastıramaz... #ChallengeAccepted

ve aynen saç stili biraz farklı :D

Tersine bence  yeter Chitoge'yi gösterin diye sinirlenmiştim animede de mangada da. Mangada da gidişatta öyle Chitoge daha az gözüküyormuş. Mangakası Onodera fanı aksine. Karakter çok iyi biri tabi sevmediğimden değil hani ama beni almayın fan clubı da mı kurulmuş diye öyle bir merakla açtım sayfayı sadece :lol

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tersine bence  yeter Chitoge'yi gösterin diye sinirlenmiştim animede de mangada da. Mangada da gidişatta öyle Chitoge daha az gözüküyormuş. Mangakası Onodera fanı aksine. Karakter çok iyi biri tabi sevmediğimden değil hani ama beni almayın fan clubı da mı kurulmuş diye öyle bir merakla açtım sayfayı sadece :lol

genelde böyle karakterler arasında hep Chitoge gibileri kapıyor ana karakteri, o yüzden emin olamıyorum mangakadan :D bildiğim kadarıyla Japonya'da da Onodera fanları daha fazla, mangaka da Onodera tarafındaysa, oyşh.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

genelde böyle karakterler arasında hep Chitoge gibileri kapıyor ana karakteri, o yüzden emin olamıyorum mangakadan :D bildiğim kadarıyla Japonya'da da Onodera fanları daha fazla, mangaka da Onodera tarafındaysa, oyşh.

Öyle diyorsunda ana karakter Onodera ne tatlı modunda takılırken ya da sürekli her gelen karakterde kalp krizi kızarma etkisi gösterirken Chitoge'den de arada etkilenmiş falan pek önemli değil sanırım hareme dönüyormuş seri o yüzden pek ana karakterle birini desteklemiyorum sonunda anahtar kimin onu merak ediyorum bence anahtarı verip söz verdirten Chitoge ama manga illa dolambaçlı yola sapıp uyanıklık yapıp Chitoge değil dedirtecek sözde :D Yemem bunları yani :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.