Jump to content
Türk Anime TV Forum
Eolo-sama

( 11 / 11 ) Karen Senki

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Karen Senki

Anime Türü : Aksiyon, Bilim-Kurgu

Bölüm Sayısı : 11 / 11

Yapım Yılı : 2014

Çevirmenler : Eolo-sama

Düzenleme : Eolo-sama

Özet; Makineler ve yaratıcıları arasında bir savaş yaşanır. Bu savaşın sonucunda insanlar köle, makinelerse yönetici konumuna gelir. Ana karakter Karen, Direniş Gücü 11 adlı her bölüm robotlar tarafından avlanan ve hayatları için mücadele eden insanların oluşturduğu bir gruba önderlik etmektedir. Bu insanlığın sonu mudur? Çoktan kaybedilmiş bir savaşta mıdırlar? Bu seride; Karen ile birlikte doğru ile yanlış, kayıtsızlık ve sevgi arasındaki bir mücadelenin içine girerek insanlık hakkındaki bazı derin sorulara yanıt arayacağız. Düşünen bir makineyle bir insan arasındaki fark nedir? Ruh dediğimiz şey nedir? Konusu ve işlenişinin yanısıra üç boyutlu animasyon ve çizimleriyle Karen Senki, 2014 sonbahar sezonunun fark yaratan serilerinden.

Klasor Linki

Gizlenmiş içerik
İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

logo.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konusunu çok sevdim. Yalnız MAL dan baktığıma göre bölümler 11dk. lıkmış ona çok üzüldüm cidden uzun bir seri olabilir belki yaparlar :d Şimdiden emeğine sağlık diyorum Taylan, kolay gelsin ^^

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

Ellerine sağlık Eolo-sama, yalnız indirme linki boş görünüyor. Bu arada senle daha önce konuştuğumuz şu sorunlu bölümleri olan seriler için umutlu olabilir miyiz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ellerine sağlık Eolo-sama, yalnız indirme linki boş görünüyor. Bu arada senle daha önce konuştuğumuz şu sorunlu bölümleri olan seriler için umutlu olabilir miyiz :)

Link düzeltildi. Onları halledicez ya sonbahar animelerini yeni raya sokabildik. Bu hafta düzeltmeye çalışacaz. Altyazıları Eren'den alıp halledicez :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Link düzeltildi. Onları halledicez ya sonbahar animelerini yeni raya sokabildik. Bu hafta düzeltmeye çalışacaz. Altyazıları Eren'den alıp halledicez :)

Eren sınavlardan başını kaldıracak vakit bulabiliyorsa ne mutlu ona :D beklemedeyiz, link içinde tekrardan teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ol ol, yapılır dedim yapılacak :D Şaka bir yana Serhat'ın da dediği gibi altyazıları bulmak lazım. Bulabildiklerimizi düzelteceğiz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.