Jump to content

Dizi yapıyoruz! Anime ve Mangadan Dizi Olur Mu?

Mileydi

Önerilen İletiler

En basitinden Death Note olabilir.

Death Note ve basit kelimelerini yan yana kabul edemem. :P Bizimkiler DN dizisinden de beter yaparlar ya neyse. :/

Bilim kurgu, dogaustu gucler gibi konulara sahip anime ve mangalara dokunmazlarsa belki guzel bir sey cikabilir ortaya. Ama yine sanmiyorum, dusunemedim televizyonda anime uyarlamasi dizi izlemeyi. :/ AnoHana gibi bir sey yapabilirler bence. ;u;

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • Yanıtlar 39
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Barakamon'un dizisi hoş olurdu bence  

biz ancak toradora gibi bir şey yapabiliriz onu da senaryodan kopup entrikalara boğar yapamayız. 

Highschool DxD  :ph34r:   For... science.

Türk dizisi ise ancak School Days.

Başka bir seçenek olamaz!

Birbirini aldatmacalar felan.

Kaichou wa Maid-Sama diyen arkadaşlarımız, lütfen! Türkiye'de o tarz bir dizi gören varsa söylesin! Lütfen! En az 1 aşk üçgeni oluyor diziler de lütfen saygı  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında Kaichou Wa Maid Sama'dan çok tatlış bir dizi ortaya çıkar, fakat bizim Türk'ler beceremez bunu. Okul dizileri genelde saçma sapan oluyor,bazı dizilerin  birkaç bölümünü izlediğim kadarıyla. Ama yapabilseler çoooo..k güzel olurdu ya kesinlikle izlerdim. :whistling:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Bizimkiler fantastik,bilim kurgu dahi olsa içine ediyorlar örnek Türkün uzayla imtihanı diye dizi ismi duydum ümitlendim bizimkiler uzay dizisi çekecekler diye ama sonuç hüsran.bizim millet aşk ,entrika,dram gibi gerçekci türleri seviyorlar onun için fantastik,bilimkurgu animelerin dizisini yapmazlar.İzlediklerim anime arasında dizisi yapılabilecek animeler arasında ilk 3 bunlar var ama bunlarında anime olarak kalması lazım yoksa

"kavak yelleri"ne çevirirler o ona aşık oluyor sonra o tekrar başkasına diyerek trencilik oynuyorlar

Shingatsu wa Kimi no Uso

Gangsta
Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.